Zavoláme vám zpět

Správa nemovitostí

Co je součástí služby
Integrovaná správa majetku
Vlastníte nemovitosti v Karlových Varech a nemáte čas mít vše pod kontrolou? Neplatíte včas účty, nechali jste si odpojit měřiče pro nezaplacení, máte vysoké faktury, nepříjemný zápach v bytě, technické problémy, problémy s daňovými úřady? Postaráme se o všechny potíže!
Pronájem nemovitostí
Najít solventní a svědomité nájemce není snadný úkol. U nás si s tím nemusíte dělat starosti. Najdeme nájemce, který splní Vaše požadavky. Vypracujeme smlouvu, která Vás ochrání, stejně jako budeme sledovat platby a dodržování smluvních ustanovení.
Kontrola technického stavu
K poruchám občas dochází i v nových budovách. Provádíme měsíční monitorování objektu, abychom minimalizovali možnost poruch. V případě nouze problém vyřešíme.
Právní podpora
Neodborně sepsaná smlouva může přinést obrovské množství problémů. Zasáhly Vaši peněženku znovu podivné a předražené účty za energie? Víme, jak uzavřít smlouvu, která ochrání Vás a všechny drobnosti práce s poskytovateli služeb.
Pracovní postup
Glorion podle čísel
15 let
úspěšných zkušeností
112
nabídek
1 000+
spokojených zákazníků
15
makléřů
Oblasti činnosti
Technická prohlídka objektu, kontrola pošty, úhrada poplatků za inženýrské sítě, podání daňových přiznání, odečty měřidel, kontrola přepočtů pro veřejné služby, správa nájemních smluv a sledování plnění smluvních závazků, účetnictví, finanční plánování, právní podpora.
Svěření nemovitosti do rukou profesionálů je univerzálním řešením jak pro investory, tak i pro lidi, kteří nemají dostatek času řešit běžné záležitosti. Žijete v jiném městě, zemi? Pak Vám naše služby výrazně zjednoduší život. Ušetříme Vám Vaše úspory a nervy, jelikož si můžete být jisti, že s Vaším bytem bude vše v pořádku. V případě nouze budeme vždy k dispozici a vyřešíme problém za Vás. Nastala pojistná událost? Máte jistotu, že Vám to pojišťovna uhradí. Už jste dlouho nebyli ve svém bytě? Váš pobyt nebude rušit nepříjemný zápach a prach, naši pracovníci se o to postarají. Opět jste neměli čas na odečet měřiče a obdrželi jste obrovskou platbu? - To už se nebude opakovat! Uděláme vše pro to, abyste zaplatili co nejméně.
RE / MAX Glorion je česká realitní kancelář, která je součástí globální realitní franšízové sítě RE / MAX založené v roce 1973 v Denveru v USA. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují poskytovat klientům komplexní služby od nákupu a prodeje až po správu a pronájem. Náš tým přistupuje ke své práci velmi zodpovědně, proto jsme vždy v obraze všech událostí a změn z oblasti realit, které se odehrávají v České republice. Díky tomu máme možnost kompetentně provádět transakce a ušetřit klienta zbytečných starostí a výdajů. Účast na školeních, automatizaci procesů a zlepšování poskytovaných služeb je naše nejspolehlivější investice. Neustálý rozvoj je potřeba k tomu, aby naši klienti měli pocit jistoty a naši zaměstnanci úspěch!
Peníze z pronájmu se přeposílají na český bankovní účet klienta, pokud takový vlastní, v jiném případě jsou drženy v úschově společnosti a předávají se klientovi osobně po jeho příjezdu, nebo jinými způsoby navrženými klientem.
Každému majiteli doporučujeme si pojistit svou nemovitost, jelikož je to nejlepší způsob, jak chránit svůj majetek před možnými riziky, která nemůžete nijak ovlivnit. Pojistná cena se pohybuje v rozmezí 1500–2500 Kč za rok. Jedná se o spolehlivou záruku bezpečnosti Vašeho domova.
Cena závisí na požadavcích klienta a na odlehlosti nemovitosti. Pohybuje se v rozmezí od 10.000 do 12.000 Kč za rok.
Podrobné informace naleznete na tomto odkazu – https://www.glorion.eu/sell
Naše smlouvy zahrnují i takové skutečnosti. Zajistíme okamžité právní kroky a obrátíme se na soud ohledně vymáhání pohledávek.
Ve smlouvě máme položku o tom, že objekt navštívíme minimálně 3 krát. Pravidelně také kontrolujeme stav bytu a včasně reagujeme na případné technické poruchy (např. poruchy elektroinstalace, havárie vodovodního potrubí apod.). Záleží nám na tom, abyste se rádi vraceli do čistého a udržovaného bytu a nenalezli jste zde žádné nepříjemnosti.
Podpis smlouvy o správě majetku. Vytvoření a ověření plné moci. Podpis protokolu o předání nemovitosti a předání klíčů.
Upřesněte podrobnosti služby
   
Zpětné volání