Zavoláme vám zpět
Maria Orlova

Maria Orlova

Profesionální makléř

Zdravím Vás!
Jmenuji se Marie Orlova a jsem realitní makléř ve společnosti RE/MAX Glorion. Mám ekonomické vzdělání a přes 5 let zkušeností z oblasti realit. Mluvím česky a rusky.
Sféra nemovitostí byla jednou z mých prvních pracovních zkušeností a hned mi bylo jasné, že je to mé poslání. Každá nemovitost má svého kupujícího a má mise je, co nejrychleji ho pro Vás najít. Jako zprostředkovatel Vás budu doprovázet po celý proces prodeje <–> koupě, počínaje reklamou a prezentací Vaší nemovitosti až po předání nemovitosti kupujícímu, čímž Vám ušetřím čas i nervy. Mým hlavním úkolem je pro Vás zajistit hladký, efektivní a nejpohodlnější průběh prodeje <–> koupě.
Pokud máte v plánu prodej nebo koupi nemovitosti v Čechách, s radostí Vám pomůžu. Mám mnoho zkušeností s nejrůznějšími objekty. Zvláště se zajímám o sféru luxusních nemovitostí, díky níž jsem prostudovala realitní trh a také jsem za dobu práce v této oblasti navázala mnoho velmi cenných kontaktů s potenciálními klienty, které zajímá koupě – prodej právě exkluzivního bydlení. Mezi mé zájmy patří umění a psychologie. Vedu zdravý životní styl a cvičím jógu.
Trávím hodně času se svou rodinou, vzděláváním a seberozvojem. Dále ráda komunikuji s lidmi, kterým také ráda pomáhám dosáhnout jejich cílů. Pokud hledáte příležitost ke koupi nebo prodeji nemovitosti v České republice, kontaktujte mě.  

Jsem si jistá, že najdeme společnou řeč!


Nebyly nalezeny žádné produkty.

Recenze
Maria Orlova
Maria Orlova
+420 607 456 815
mariamiron@seznam.cz
Zpětné volání