Zavoláme vám zpět

Vaši nemovitost zdarma vyhodnotíme!

Výhody spolupráce s námi
Tržní cena nemovitosti
Počáteční nastavení ceny nemovitosti je velmi důležité pro úspěšný prodej. Zaručuje rychlý a bezproblémový obchod a oboustrannou spokojenost z výhodné transakce. Proto všem našim potenciálním klientům vyhotovíme tržní odhad jejich nemovitosti zdarma.
Nabídková cena nemovitosti
Pokud si stanovíte cenu pouze na základě nabídek na realitních serverech, nemusí to vždy odpovídat realitě. Některé nemovitosti jsou předražené, a proto jsou v nabídce příliš dlouho a za danou cenu neprodejné, jiné mohou být naopak podhodnocené a jejich cena se může zvýšit aukcí.
Prodejní cena nemovitosti
Tržní cena zahrnuje porovnání informací o tom, za kolik se v dané lokalitě skutečně nemovitosti prodávají. Tyto údaje jsou zapsané v katastru nemovitostí a jsou nejlepším a nejobjektivnějším vodítkem pro zjištění reálné tržní ceny.
Výše nájemného
Zjistíme za Vás optimální výši nájemného, které můžete získat ze své nemovitosti. Vycházíme z aktuálních databází nabídkových cen v dané lokalitě, které porovnáme se skutečně realizovanými smlouvami, a to s přihlédnutím ke stavu objektu a jeho vybavení.
Video
Jste připraveni spolupracovat? Vyplňte formulář
   
Zpětné volání