#1 nejlepší realitní makléř v České republice

Seznamte se s naším týmem

Každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel

Spolupracovala jsem s dvěmi realitními makléři ze soukromé realitní kanceláře v Praze v minulosti a musím říct ze jsem byla v obou případech velmi zklamana. Kamaradka mi doporučila Pani Volodinu z Remaxu - Glorion a to byla ta nejlepší věc kterou pro me mohla udělat . Tímto bych poděkovat pani Volodine za spolupráci při prodeji naši nemovitosti. Cely proces prodeje probíhal na jedničku, komunikace byla velmi profesionální, přátelská, a velmi vstřícná. Pani Volodina mi velmi dobře radila po cely čas prodeje v můj prospěch. Ziji v zahraničí takže časový rozdíl byl dost veliký ale pani Volodina byla ochotna se mnou spolupracovat i mimo její pracovní dobu. Velmi si vážím její ochoty a vnímavého přístupu moji potřebě. Pani Volodinu mohu zájemcům jen doporučit!!

Renáta V
prodej nemovitostí

Paní Tatianu Volodinu bych mohla po opakovaných zkušenostech jen doporučit. Má profesionální a současně i lidský přístup, reaguje flexibilně, je velmi ochotná a ve všech směrech nápomocná.

Daša K.
prodej nemovitostí

Děkuji paní Iryne Fisher za vyřízení pronájmu bytu v Karlových Varech vše bylo velmi rychlé a bezchybne

Vladimír
pronájem bytu

"Mihaly přístup a vystupování bylo naprosto profesionální s vysokou odborností a znalostmi. Měl jsem úplnou důvěru v jeho nabídce při prodeji mé nemovitosti a jsem spokojen. Děkuji "

Zdeněk
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

"Byl jsem velmi spokojen. Maklerka rychle usporadala nekolik prohlidek se zajemci a vytipovala vhodneho najemce."

Zdeněk L.
recenze pronájmu nemovitostí

"Vše v pořádku, vyřešila mi životní situaci, super přístup i jednání."

Tomáš
zpráva o prodeji nemovitostí

Děkujeme! S vaší realitní kanceláří neobchodujeme poprvé. Všichni vaši zaměstnanci jsou skvělí profesionálové. Rád bych zmínil zejména Julii Sidninovou. Pracuje rychle a efektivně, velmi pozorně se věnuje všem potřebám a dotazům klienta, je vždy v kontaktu. Ještě jednou moc děkuji.

Yaroslav
zpráva o prodeji nemovitostí

Dobrý den! Promiňte, že píšu rusky, neumím psát česky. Měl jsem to štěstí pracovat s Vitalijem Kremsenkem, jeho práce byla vždy profesionální, vždy přesná. Jeho přístup k práci a klientele je špičkový! Ten člověk si zaslouží respekt a důvěru! Všechny práce byly provedeny včas a podle plánu! Kdyby všichni byli tak profesionální jako on, pak by nákup a prodej nemovitostí byl bez stresu a bez starostí. Jde o to, že jsem byl ve Velké Británii a po předání všech pravomocí a plné moci Vitalymu jsem prostě nic nedělal, byl jsem uvolněný a bez stresu a každý den jsem dostával zprávu o vykonané práci! Milionkrát děkujeme Vitalijovi! Po tak bezstarostné zkušenosti s prodejem s ním chci koupit nemovitost v Karlových Varech. Doporučuji tuto společnost všem klientům v Rusku! S pozdravem

Rauan
Správa nemovitostí

Profesionální přístup, znalost své práce, jsme úplně spokojeni.

Ráchel
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

"Dobrý den, Jsem spokojená s práci společnosti Re/Max Vysoká kvalita služeb a personálů. Makléřka Tatiana Volodina - námi oceněna jako vysoko profesionální specialistka. Je ochotná, inteligentní i tomu okouzlující žena. Děkuji za spolupráci a hodně úspěchu přeji Natalia "

Natalia
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Kontaktoval jsem Tatianu ohledně prodeje bytu. Vše proběhlo rychle, Tatiana byla vždy v kontaktu nebo zavolala zpět. Vždy nás rychle informovala o všech novinkách a podrobnostech. Vždy nám poradila, jak nejlépe postupovat.Naprosto slušný a zdvořilý, celkově velmi příjemný, vstřícný a profesionální člověk.Doporučuji Tatianu!

Olha
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Profesionál ve svém oboru. Díky Alexandrovi jsme za čtrnáct dní prodali náš byt. Velký dík patří společnosti Alexander a Remax Glorion.

Jurij

S paní Volodinou byla výborná spolupráce, ocenili jsme rychlost i pečlivost komunikace i její schopnost zajistit veškerou potřebnou makléřu kolem převodu nemovitosti.

Miroslav
zpráva o koupi nemovitosti

Paní Volodiná se výborně orientuje v prodeji a pronájmu nemovitostí v Karlových Varech. Má rozsáhlé informace o cenách nemovitostí, používá speciální aplikace a internet. Vždy k dispozici pro komunikaci s majitelem a kupujícími. V práci striktně plní požadavky legislativy České republiky a pravidel realitní kanceláře. Vždy se stará o zákazníky. Snaží se vyloučit jakékoli nepříjemné důsledky dohody. Určitě doporučím přátelům Realitní kancelář RE / MAX přátelům a kolegům.

Monika
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

"Vždy se dostavil včas. Na dotazy odpovídal o rázem a k věci. Komunikace mailem i telefonem bez problémů i v době mimo standardní pracovní dobu. Pomoc i v oblastech, které přesahují standardní povinnost."

Jan
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Profesionál ve svém oboru. Díky Alexandrovi jsme za čtrnáct dní prodali náš byt. Velký dík patří společnosti Alexander a Remax Glorion.

Levon
zpráva o prodeji nemovitostí

Se službami pí. Smolné jsem byla velmi spokojena. Paní makléřka byla ochotná, milá a vždy splnila, co slíbila.

Jana A.
zpráva o prodeji nemovitostí

Pan Mihály Szozánszki je profesionál na správném místě. Naprosto perfektní služby, profesionální přístup, kultivované jednání, perfektní prezentace nemovitosti, výborná a příjemná komunikace. Doporučuji!

Jeníček
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Dá se s Vámi operativně domluvit na jakýkoli termínech, držíte slovo, zvedáte telefon, byt byl hezky a rychle nafocený, to taky neumí kdekdo a občaš ti makléři vystaví na internetu hrozné věci, inzerát byl hezky napsaný.Vše bylo vyřízeno rychle a bezproblémově.

Jan K.
zpráva o prodeji nemovitostí

"Skvely pristup, vse rychle zaridil a vysel vstric!! Prodal jsem uz nekolik nemovitosti ale spoluprace s panem Mihalym Szozanskim byla skvela"

Jacub

Ráda bych Vám vyjádřila vděčnost za to, že máte ve svém týmu tak skvělého kolegu - pana Mihály Szozánszkého. Považuji za obrovské štěstí, že na cestě hledání nemovitosti jsme pana Szozánského potkali. Panu Szozanskému velice děkujeme za jeho trpělivost a ochotu v řešení nestandartních situací, velké pracovní nasazení a obětavost, pečlivost a profesionalitu. Bylo nám velkým potěšením s panem Szozanským spolupracovat. Přejeme jemu a celému Vašemu týmu hodně úspěchů a prosperity.

Gulnara
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Vysoká úroveň,ochota opravdu velká spokojenost.

Helena
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Chci vyjádřit poděkování a pochvalu Irině Fisher za to, že jste mi zařidila koupi pěkného bytu v Karlových Varech – Drahovicích.

Eva
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Vážení pánové, rád bych Vám poděkoval za společnou práci při prodeji nemovitostí v Karlových Varech. Tato práce je nesmírně ceněna a zaslouží si nejvyšší ocenění. Navzdory obtížím způsobeným pandemií vykonávali zaměstnanci agentury plánovanou práci s vysokou profesionalitou a včas. Chci se zmínit zejména o práci vedoucího organizace Alexandra Mizyuka. S hlubokým uznáním

Eugene
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Rádá bych poděkovala pracovníkům Remaxu za jejich profesionalitu, zejména realitní makléřce Tatianě Volodinové za její zkušenosti, přehlednost, zodpovědnost, ostražitost a vytrvalost. Prodej bytu proběhl v krátkém čase a s kompetentní podporou ve všech fázích. Velmi děkuji za pozorný a kompetentní přístup celého týmu k nuancím transakce. Doporučím vás všem svým přátelům.Hodně štěstí a prosperity!

Galina
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Ochota, skvělý proklientský přístup, vše zařízeno i nad rámec běžných služeb, okamžitá komunikace, pomoc a řešení. Nemovitosti budeme řešit v rámci KV už pouze s paní Volodinou, její přístup je úplně o řád jinde než i jiných makléřů se kterými máme zkušenost.

David
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Anno, děkujeme za vaši pomoc, s bytem jsme velmi spokojeni! Přejeme Boží požehnání!Obrovské poděkování Anně! Vše proběhlo rychle a pohodlně. Na rozdíl od jiných realitních kanceláří, s nimiž jsme jednali, se Anna ukázala jako slušný člověk, s nímž byla radost jednat.

Daniil
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

"Chtěla bych poděkovat realitnímu makléři RE/MAX Glorion Mihálu Szozánszkému za pomoc při prodeji bytu v Karlových Varech. Michael je nejen milý a vstřícný člověk, ale také vysoce kvalifikovaný odborník. Všechny související dokumenty byly připraveny včas a kvalifikovaně. Zná svůj obor, poradí a vysvětlí nuance. Transakce byla provedena na základě plné moci. Všechny prohlídky a jednání organizoval sám Mihály. Muže zajímá výsledek. Na všechny mé otázky odpovídal kdykoli, rychle, klidně a srozumitelně. Téměř denně jsem dostával zprávy o stavu prodeje bytu. Transakce proběhla bez mé osobní přítomnosti, ale o Mihálově slušnosti jsem nepochyboval. Patří mu velký dík. Společnost RE/MAX Glorion zaměstnává zodpovědné, čestné a slušné lidi. Přeji jim hodně zdraví a vše nejlepší."

Alexander
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Děkujeme! Není to poprvé, co jsme uzavřeli obchod společně s vaší realitní kanceláří. Všichni vaši zaměstnanci jsou skvělí profesionálové. Rád bych se zmínil zejména o Julii Sidninové. Pracuje rychle a efektivně, velmi pozorně se věnuje všem přáním a dotazům klienta, je vždy v kontaktu. Ještě jednou mnohokrát děkuji

Dimitri
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Dobrý den, jsem ráda, že se mohu podělit o svůj názor na práci vaší společnosti a makléřky Irynе Fisher. Požádala jsem o nalezení nájemníků pro svůj byt v Karlových Varech. Práce byla provedena rychle, všechny mé dotazy byly zodpovězeny kvalifikovanými odpověďmi a radami. Irina Fischerová byla vždy připravena pomoci s aktuálními problémy, byla přátelská a zdvořilá v komunikaci. Vše nejlepší.

Elena G.
Zpětná vazba na pronájem bytu

Makléřka je kompetentní, ochotná, výborně komunikuje a dále je přesná a detailní. Každopádně doporučuji.

Bohdana
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Staňte se makléřem a získejte nejlepší podporu na trhu

Když chcete víc, staňte se makléřem v ReMAX