#1 nejlepší realitní makléř v České republice

Seznamte se s naším týmem

Každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti RE/MAX Glorion a především jejich makléřce Janě Klimešové, která se o nás perfektně, až nadstandardně postarala. Na náš záměr koupit útulný byteček, nejlépe 2kk, v centru Karlových Varů ideálně s parkováním, jsme najali více společností. Musíme napsat, že jsme z jejich jednání byli minimálně zklamáni, někdy dokonce rozhořčeni. Některé společnosti nám vlastně vůbec nic nenabídli. Agent jedné nejmenované realitní společnosti byl dokonce rozhořčen, že mu voláme, skoro jsme měli dojem, že ho obtěžujeme.

Měli jsme možná trošku náročné požadavky, ale  Jana se tohoto úkolu zhostila vskutku výtečně a dá se napsat, že téměř okamžitě, během týdne, nám chodily nabídky, na některých bytech s námi okamžitě byla a zhruba do 14 dnů jsme společně objevili krásný byt v Rezidenci Svahová, s garážovým stáním stáním a výbornou polohou v centru.

Ještě jednou děkujeme!


manželé Lucie a Miroslav Kačírkovi

Lucie a Miroslav
recenze nákupu bytu

Spolupracovala jsem s dvěmi realitními makléři ze soukromé realitní kanceláře v Praze v minulosti a musím říct ze jsem byla v obou případech velmi zklamana. Kamaradka mi doporučila Pani Volodinu z Remaxu - Glorion a to byla ta nejlepší věc kterou pro me mohla udělat . Tímto bych poděkovat pani Volodine za spolupráci při prodeji naši nemovitosti. Cely proces prodeje probíhal na jedničku, komunikace byla velmi profesionální, přátelská, a velmi vstřícná. Pani Volodina mi velmi dobře radila po cely čas prodeje v můj prospěch. Ziji v zahraničí takže časový rozdíl byl dost veliký ale pani Volodina byla ochotna se mnou spolupracovat i mimo její pracovní dobu. Velmi si vážím její ochoty a vnímavého přístupu moji potřebě. Pani Volodinu mohu zájemcům jen doporučit!!

Renáta V
prodej nemovitostí

Paní Tatianu Volodinu bych mohla po opakovaných zkušenostech jen doporučit. Má profesionální a současně i lidský přístup, reaguje flexibilně, je velmi ochotná a ve všech směrech nápomocná.

Daša K.
prodej nemovitostí

Děkuji paní Iryne Fisher za vyřízení pronájmu bytu v Karlových Varech vše bylo velmi rychlé a bezchybne

Vladimír
pronájem bytu

"Mihaly přístup a vystupování bylo naprosto profesionální s vysokou odborností a znalostmi. Měl jsem úplnou důvěru v jeho nabídce při prodeji mé nemovitosti a jsem spokojen. Děkuji "

Zdeněk
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

"Byl jsem velmi spokojen. Maklerka rychle usporadala nekolik prohlidek se zajemci a vytipovala vhodneho najemce."

Zdeněk L.
recenze pronájmu nemovitostí

"Vše v pořádku, vyřešila mi životní situaci, super přístup i jednání."

Tomáš
zpráva o prodeji nemovitostí

Děkujeme! S vaší realitní kanceláří neobchodujeme poprvé. Všichni vaši zaměstnanci jsou skvělí profesionálové. Rád bych zmínil zejména Julii Sidninovou. Pracuje rychle a efektivně, velmi pozorně se věnuje všem potřebám a dotazům klienta, je vždy v kontaktu. Ještě jednou moc děkuji.

Yaroslav
zpráva o prodeji nemovitostí

Dobrý den! Promiňte, že píšu rusky, neumím psát česky. Měl jsem to štěstí pracovat s Vitalijem Kremsenkem, jeho práce byla vždy profesionální, vždy přesná. Jeho přístup k práci a klientele je špičkový! Ten člověk si zaslouží respekt a důvěru! Všechny práce byly provedeny včas a podle plánu! Kdyby všichni byli tak profesionální jako on, pak by nákup a prodej nemovitostí byl bez stresu a bez starostí. Jde o to, že jsem byl ve Velké Británii a po předání všech pravomocí a plné moci Vitalymu jsem prostě nic nedělal, byl jsem uvolněný a bez stresu a každý den jsem dostával zprávu o vykonané práci! Milionkrát děkujeme Vitalijovi! Po tak bezstarostné zkušenosti s prodejem s ním chci koupit nemovitost v Karlových Varech. Doporučuji tuto společnost všem klientům v Rusku! S pozdravem

Rauan
Správa nemovitostí

Profesionální přístup, znalost své práce, jsme úplně spokojeni.

Ráchel
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

"Dobrý den, Jsem spokojená s práci společnosti Re/Max Vysoká kvalita služeb a personálů. Makléřka Tatiana Volodina - námi oceněna jako vysoko profesionální specialistka. Je ochotná, inteligentní i tomu okouzlující žena. Děkuji za spolupráci a hodně úspěchu přeji Natalia "

Natalia
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Kontaktoval jsem Tatianu ohledně prodeje bytu. Vše proběhlo rychle, Tatiana byla vždy v kontaktu nebo zavolala zpět. Vždy nás rychle informovala o všech novinkách a podrobnostech. Vždy nám poradila, jak nejlépe postupovat.Naprosto slušný a zdvořilý, celkově velmi příjemný, vstřícný a profesionální člověk.Doporučuji Tatianu!

Olha
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Profesionál ve svém oboru. Díky Alexandrovi jsme za čtrnáct dní prodali náš byt. Velký dík patří společnosti Alexander a Remax Glorion.

Jurij

S paní Volodinou byla výborná spolupráce, ocenili jsme rychlost i pečlivost komunikace i její schopnost zajistit veškerou potřebnou makléřu kolem převodu nemovitosti.

Miroslav
zpráva o koupi nemovitosti

Paní Volodiná se výborně orientuje v prodeji a pronájmu nemovitostí v Karlových Varech. Má rozsáhlé informace o cenách nemovitostí, používá speciální aplikace a internet. Vždy k dispozici pro komunikaci s majitelem a kupujícími. V práci striktně plní požadavky legislativy České republiky a pravidel realitní kanceláře. Vždy se stará o zákazníky. Snaží se vyloučit jakékoli nepříjemné důsledky dohody. Určitě doporučím přátelům Realitní kancelář RE / MAX přátelům a kolegům.

Monika
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

"Vždy se dostavil včas. Na dotazy odpovídal o rázem a k věci. Komunikace mailem i telefonem bez problémů i v době mimo standardní pracovní dobu. Pomoc i v oblastech, které přesahují standardní povinnost."

Jan
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Profesionál ve svém oboru. Díky Alexandrovi jsme za čtrnáct dní prodali náš byt. Velký dík patří společnosti Alexander a Remax Glorion.

Levon
zpráva o prodeji nemovitostí

Se službami pí. Smolné jsem byla velmi spokojena. Paní makléřka byla ochotná, milá a vždy splnila, co slíbila.

Jana A.
zpráva o prodeji nemovitostí

Pan Mihály Szozánszki je profesionál na správném místě. Naprosto perfektní služby, profesionální přístup, kultivované jednání, perfektní prezentace nemovitosti, výborná a příjemná komunikace. Doporučuji!

Jeníček
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Dá se s Vámi operativně domluvit na jakýkoli termínech, držíte slovo, zvedáte telefon, byt byl hezky a rychle nafocený, to taky neumí kdekdo a občaš ti makléři vystaví na internetu hrozné věci, inzerát byl hezky napsaný.Vše bylo vyřízeno rychle a bezproblémově.

Jan K.
zpráva o prodeji nemovitostí

"Skvely pristup, vse rychle zaridil a vysel vstric!! Prodal jsem uz nekolik nemovitosti ale spoluprace s panem Mihalym Szozanskim byla skvela"

Jacub

Ráda bych Vám vyjádřila vděčnost za to, že máte ve svém týmu tak skvělého kolegu - pana Mihály Szozánszkého. Považuji za obrovské štěstí, že na cestě hledání nemovitosti jsme pana Szozánského potkali. Panu Szozanskému velice děkujeme za jeho trpělivost a ochotu v řešení nestandartních situací, velké pracovní nasazení a obětavost, pečlivost a profesionalitu. Bylo nám velkým potěšením s panem Szozanským spolupracovat. Přejeme jemu a celému Vašemu týmu hodně úspěchů a prosperity.

Gulnara
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Vysoká úroveň,ochota opravdu velká spokojenost.

Helena
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Chci vyjádřit poděkování a pochvalu Irině Fisher za to, že jste mi zařidila koupi pěkného bytu v Karlových Varech – Drahovicích.

Eva
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Vážení pánové, rád bych Vám poděkoval za společnou práci při prodeji nemovitostí v Karlových Varech. Tato práce je nesmírně ceněna a zaslouží si nejvyšší ocenění. Navzdory obtížím způsobeným pandemií vykonávali zaměstnanci agentury plánovanou práci s vysokou profesionalitou a včas. Chci se zmínit zejména o práci vedoucího organizace Alexandra Mizyuka. S hlubokým uznáním

Eugene
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Rádá bych poděkovala pracovníkům Remaxu za jejich profesionalitu, zejména realitní makléřce Tatianě Volodinové za její zkušenosti, přehlednost, zodpovědnost, ostražitost a vytrvalost. Prodej bytu proběhl v krátkém čase a s kompetentní podporou ve všech fázích. Velmi děkuji za pozorný a kompetentní přístup celého týmu k nuancím transakce. Doporučím vás všem svým přátelům.Hodně štěstí a prosperity!

Galina
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Ochota, skvělý proklientský přístup, vše zařízeno i nad rámec běžných služeb, okamžitá komunikace, pomoc a řešení. Nemovitosti budeme řešit v rámci KV už pouze s paní Volodinou, její přístup je úplně o řád jinde než i jiných makléřů se kterými máme zkušenost.

David
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Anno, děkujeme za vaši pomoc, s bytem jsme velmi spokojeni! Přejeme Boží požehnání!Obrovské poděkování Anně! Vše proběhlo rychle a pohodlně. Na rozdíl od jiných realitních kanceláří, s nimiž jsme jednali, se Anna ukázala jako slušný člověk, s nímž byla radost jednat.

Daniil
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

"Chtěla bych poděkovat realitnímu makléři RE/MAX Glorion Mihálu Szozánszkému za pomoc při prodeji bytu v Karlových Varech. Michael je nejen milý a vstřícný člověk, ale také vysoce kvalifikovaný odborník. Všechny související dokumenty byly připraveny včas a kvalifikovaně. Zná svůj obor, poradí a vysvětlí nuance. Transakce byla provedena na základě plné moci. Všechny prohlídky a jednání organizoval sám Mihály. Muže zajímá výsledek. Na všechny mé otázky odpovídal kdykoli, rychle, klidně a srozumitelně. Téměř denně jsem dostával zprávy o stavu prodeje bytu. Transakce proběhla bez mé osobní přítomnosti, ale o Mihálově slušnosti jsem nepochyboval. Patří mu velký dík. Společnost RE/MAX Glorion zaměstnává zodpovědné, čestné a slušné lidi. Přeji jim hodně zdraví a vše nejlepší."

Alexander
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Děkujeme! Není to poprvé, co jsme uzavřeli obchod společně s vaší realitní kanceláří. Všichni vaši zaměstnanci jsou skvělí profesionálové. Rád bych se zmínil zejména o Julii Sidninové. Pracuje rychle a efektivně, velmi pozorně se věnuje všem přáním a dotazům klienta, je vždy v kontaktu. Ještě jednou mnohokrát děkuji

Dimitri
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Dobrý den, jsem ráda, že se mohu podělit o svůj názor na práci vaší společnosti a makléřky Irynе Fisher. Požádala jsem o nalezení nájemníků pro svůj byt v Karlových Varech. Práce byla provedena rychle, všechny mé dotazy byly zodpovězeny kvalifikovanými odpověďmi a radami. Irina Fischerová byla vždy připravena pomoci s aktuálními problémy, byla přátelská a zdvořilá v komunikaci. Vše nejlepší.

Elena G.
Zpětná vazba na pronájem bytu

Makléřka je kompetentní, ochotná, výborně komunikuje a dále je přesná a detailní. Každopádně doporučuji.

Bohdana
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Staňte se makléřem a získejte nejlepší podporu na trhu

Když chcete víc, staňte se makléřem v ReMAX