Zavoláme vám zpět

Rezidence Šumavská

17.10.2020 10:49

Rezidence Tyršova - to je bydlení prémiové třídy. Při stavbě byly použity vysoce kvalitní stavební materiály, které splňují všechny požadavky moderního bydlení. Každý z nabízených bytů má určitý nepopiratelný přínos, svůj vlastní charakter, své vlastní kouzlo. Různé velikosti a ceny  jsou navrženy tak, aby  si zde každý našel přesně to pravé.

Přidejte k tomu ohromující panoramatický výhled na Karlovy Vary z oken, apartmány v přízemí mají vlastní zahradu s terasou, balkony s výhledem na les nebo na město, dětské hřiště v areálu, výtah, bezbariérový hlavní vchod do domu, možnost procházky v přilehlém lese, uzavřené hlídané území, dostupnost parkování v podzemní garáži, každý z bytů má vlastní sklep, dům má vlastní kotelnu, pěší dostupnost historické a turistické části města a minerálních pramenů, v blízkosti veškerá infrastruktura - škola, školka, minimarket, kavárna, autobusová zastávka. Díky tomu je projekt rezidence Tyršova výjimečný na realitním trhu v Karlových Varech.

Nepopiratelné výhody  nákupu nemovitostí v Karlových Varech - prvotřídní letovisko s léčivými minerálními prameny, město bohaté na historii a architekturu, turistické centrum v srdci Evropy čistý vzduch, příroda, bohatý kulturní život, tradiční slavnosti - filmový a folklórní festival, hudební představení, mezinárodní sportovní soutěže, sjezdovky 30 km od Karlových Varů, několik golfových hřišť, tenisové kurty, badmintonové kurty, fitness centrum, hokejová aréna, bazén, cyklostezky

Rezidence Šumavská
Rezidence Šumavská
Rezidence Šumavská
Rezidence Šumavská
Rezidence Šumavská
Rezidence Šumavská
Rezidence Šumavská
Zpětné volání