Přehled cen

OCEŇOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ Vaši nemovitost oceníme zdarma! Náš úspěch je o důvod víc, proč s námi spolupracovat! Jsme hrdí na své úspěchy a víme, jak je nasměrovat správným směrem. Klíčovým prvkem je správně stanovená cena nemovitosti. S tím vám můžeme pomoci.

Tržní hodnota nemovitosti

Správně stanovená cena nemovitosti je pro úspěšný prodej velmi důležitá. Správná cena zaručuje rychlou a bezproblémovou transakci a spokojenost všech zúčastněných stran. Z tohoto důvodu vám naše společnost vypracuje profesionální odhad nemovitosti - zcela zdarma.

Stanovení ceny pouze na základě online nabídek

Pokud si cenu stanovíte pouze na základě nabídek z realitních portálů, nemusí vaše cena odpovídat realitě. Mnohé nemovitosti jsou zpravidla nadhodnocené a drží se na trhu již léta, a naopak některé z nich mohou být z různých důvodů nabízeny za nižší než tržní cenu.

Reálná hodnota nemovitosti

Pojem "reálná hodnota" v sobě zahrnuje porovnání informací o tom, za kolik se byty v jednotlivých oblastech skutečně prodávají. Máme přístup k těmto informacím díky katastru nemovitostí, kde jsou zapsány. Jsou totiž nejspolehlivějším ukazatelem pro sestavení skutečné tržní ceny.

Určení odpovídající ceny pronájmu nemovitosti k investici

Pomůžeme vám stanovit nejlepší optimální cenu pronájmu vaší nemovitosti. Vždy používáme nejaktuálnější databázi skutečných cen v jednotlivých regionech. Porovnáváme také reálné transakce, a to samozřejmě s kompletním posouzením nemovitosti, z hlediska jejího stavu, umístění a rekonstrukce.

Získejte bezplatnou konzultaci

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.