Správa nemovitostí

Správa nemovitostí Co je součástí služby Svěření nemovitosti do rukou profesionálů je univerzálním řešením jak pro investory, tak pro lidi, kteří jednoduše nemají dostatek času na vyřizování běžných záležitostí. Žijete v jiném městě nebo zemi? Pak vám naše služby velmi usnadní život. Ušetříme vaše úspory i nervy, protože si můžete být jisti, že s vašim bytem bude vše v pořádku. V případě nouze jsme vám vždy k dispozici a problém vyřešíme za vás. Existuje pojistná událost? Můžete si být jisti, že vám pojišťovna vyplatí pojistné plnění. Byli jste nějakou dobu mimo svůj byt? Nepříjemné pachy a prach nebudou rušit váš pobyt – náš personál se o ně postará. Opět jste zmeškali odečet elektroměru a dostali jste vysoký účet? – Už se to nestane! Postaráme se o to, abyste zaplatili co nejméně.

Komplexní správa nemovitostí

Vlastníte nemovitost v Karlových Varech a nemáte čas mít vše pod kontrolou? Neplatíte včas za služby, odinstalovali vám měřiče pro neplacení, máte vysoké účty za služby, v bytě to zapáchá, máte technické problémy, problémy s finančním úřadem? Postaráme se o všechny vaše problémy!

Pronájem nemovitosti

Najít platby schopné a spolehlivé nájemce není snadné. S námi si s tím nemusíte dělat starosti. Najdeme vám nájemce, který splňuje vaše požadavky. Vypracujeme smlouvu, která vás bude chránit a dohlédneme na dodržování pravidelných plateb a smluvních ustanovení.

Sledování technického stavu

Občas dochází k poruchám i u novostaveb. Provádíme měsíční kontroly, abychom minimalizovali možnost poruch. V případě nouze závady opravíme.

Právní služby, poplatky za služby

Špatně sepsaná smlouva může způsobit velké množství problémů. Nejasné a nadsazené poplatky za energie opět zatěžují vaši peněženku? Víme, jak sepsat smlouvu, která vás ochrání, a známe všechna úskalí jednání s poskytovateli služeb.

Získejte bezplatnou konzultaci

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.