Fisher Iryna

Profesionální realitní makléř
+420 722 740 320
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jmenuji se Iryna Fisher, jsem makléřka realitní kanceláře RE/MAX Glorion

Pocházím z Ukrajiny z Kyjeva. Absolvovala jsem Kyjevskou vysokou školu ekonomickou v oblasti management. Pracovala jsem jako účetní ve stavební firmě.

V roce 2015 jsem se přestěhovala do ČR. Velmi mě zaujala Praha, ale hlavně mě uchvátily Karlovy Vary svou přírodou, léčivými prameny a architekturou.

Svoji kariéru jsem začala prodejem značkového zboží a poté jsem pracovala v zákaznickém servisu. Během posledních let jsem přišla na to, že potřebuji pracovat s lidmi, naplñuje mě komunikace a pomoc druhým. Když se tohle poznání spojilo s moji láskou k nemovitostem, kariéra makleřky byla najednou jasna volba.

Zakládám si na vzájemné důvěře s klientem a ve spolehlivost každé realitní transakce. Ochrana vašich zájmů je mou prioritou.

Jsem ochotna řešit jakékoli Vaše požadavky a otázky ohledně nemovitostí při koupi, prodeji, pronájmu apod.

Můžete se na mě kdykoliv obrátit s vašimi dotazy, jsem vám vždy k dispozici. Nechci být jen makléř, ale vašim parťákem. Šetřím váš čas a peníze. Se vším vám ráda pomůžu.

15 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

Dobrý den, jsem ráda, že se mohu podělit o svůj názor na práci vaší společnosti a makléřky Irynе Fisher. Požádala jsem o nalezení nájemníků pro svůj byt v Karlových Varech. Práce byla provedena rychle, všechny mé dotazy byly zodpovězeny kvalifikovanými odpověďmi a radami. Irina Fischerová byla vždy připravena pomoci s aktuálními problémy, byla přátelská a zdvořilá v komunikaci. Vše nejlepší.

Elena G.
Zpětná vazba na pronájem bytu

Chci vyjádřit poděkování a pochvalu Irině Fisher za to, že jste mi zařidila koupi pěkného bytu v Karlových Varech – Drahovicích.

Eva
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

E-mailová adresa:

iryna.fisher@remax-czech.cz