Klimešová Jana

Profesionální realitní makléřka
+420 608 526 462
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Představte si, že byste prodávali svůj dům : je to těžké že ?

Vyrůstali jste v něm a vyrůstali v něm i Vaše děti. Nyní jste se rozhodli od základu změnit život a odstěhovat se za vysněnou prací.

Když si představíte, že hodiny a hodiny budete svůj čas trávit s lidmi, případnými zájemci  

o koupi Vašeho domu. Budou se pohybovat po Vašem „území“ a komentovat veškeré nedostatky jen proto, aby snížili případnou cenu – Vašeho milého domu …..

ale mohou nastat i další nepříjemnosti …..

Tohle všechno se mnou nezažijete. Nahradím Vás ve Vašem milovaném domě a na Vás bude pouze podpis příslušných dokumentů…..

Přestaňte si představovat a důvěřujte mi.

Dělám služby realitního makléře, které si přejete.

Jsem tu pro Vás.

Zajistím : inzerci Vaší nemovitosti v různých sdělovacích kanálech, připravím dům

na profesionální focení tak, aby nemovitost vypadala co nejlépe a „prodávala se tzv. sama“,

právní servis, servis na katastru nemovitostí, notářská úschova, veškeré smlouvy a přílohy, předání klíčů, předání nemovitosti novému majiteli …. Určitě jsem na něco zapomněla.

Je toho opravdu mnoho a jde přece jen o VÁŠ DŮM !!!!!!

90 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti RE/MAX Glorion a především jejich makléřce Janě Klimešové, která se o nás perfektně, až nadstandardně postarala. Na náš záměr koupit útulný byteček, nejlépe 2kk, v centru Karlových Varů ideálně s parkováním, jsme najali více společností. Musíme napsat, že jsme z jejich jednání byli minimálně zklamáni, někdy dokonce rozhořčeni. Některé společnosti nám vlastně vůbec nic nenabídli. Agent jedné nejmenované realitní společnosti byl dokonce rozhořčen, že mu voláme, skoro jsme měli dojem, že ho obtěžujeme.

Měli jsme možná trošku náročné požadavky, ale  Jana se tohoto úkolu zhostila vskutku výtečně a dá se napsat, že téměř okamžitě, během týdne, nám chodily nabídky, na některých bytech s námi okamžitě byla a zhruba do 14 dnů jsme společně objevili krásný byt v Rezidenci Svahová, s garážovým stáním stáním a výbornou polohou v centru.

Ještě jednou děkujeme!


manželé Lucie a Miroslav Kačírkovi

Lucie a Miroslav
recenze nákupu bytu

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika