Kremko Svetlana

Profesionální realitní makléř
+420 774 242 437
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Všechny naše životy se tak či onak týkají nemovitostí. Kupujeme, prodáváme, pronajímáme, renovujeme a stěhujeme.

Ne vždy je možné tyto problémy vyřešit vlastními silami. To je to, co dělám. Profesionální realitní makléř a váš průvodce světem nemovitostí.

Jmenuji se Světlana Kremko. Patnáct let žiji a pracuji v České republice. Tato země se stala mou druhou vlastí. Mám Karlovy Vary velmi rád a záleží mi na vzhledu mého milovaného města. Postupně jsem se dostal k práci s nemovitostmi, nebylo to náhodou. Zvláště proto, že moje práce byla vždy o lidech.

V průběhu mého života si ke mně cíle a úkoly našly cestu. Abych jich dosáhl, stále získávám nové znalosti. V tom mi pomáhá pedagogické vzdělání.

Mou největší předností je schopnost pracovat s lidmi, zvažovat jejich názory a naslouchat tomu, co říkají. To mi pomáhá při získání druhého titulu psychologa.

Vášeň pro sport, golf, tenis, láska k cestování a přírodě byly vždy nedílnou součástí mého života.

Když se na mě obrátíte, získáte nejen dobrého odborníka, ale také mé celoživotní zkušenosti!

15 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

Paní Svetlana Kremko je velice vstřícná, přátelská a profesionální, spolupráce s ní byla velmi příjemná a bezproblémová, mohu všem doporučit.

Renata
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Děkujeme Světlaně za pomoc při prodeji našeho bytu v Karlových Varech. Kontaktovali jsme Světlanu a nelitovali jsme, byt byl prodán velmi rychle, proces byl hladký, každý krok byl proveden s naším souhlasem, vždy jsme rozuměli, co se bude dít. Oceňuji pomoc i po prodeji při zařizování našich záležitostí spojených s prodejem bytu. Upřímně doporučujeme Světlanu Kremko jako zodpovědnou a profesionální realitní makléřku.

Galina U.
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Dobrý den, paní Kremko,Chtěli bychom Vám poděkovat za profesionální vystupovaní, rychle a příjemné jednaní a Vaši časovou flexibilitu taký o víkendu.Moc si toho vážíme :))Spolupráce s Vámi při výběru a koupi nemovitosti se nám líbila.Rozhodně Vás budeme doporučovat našim známým.Hodně pracovních úspěchu Vám přeje rodina Svobodovich

Roman S.
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika