Orlova Mariia

Profesionální realitní makléř
+420 607 456 815
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Dobrý den! Jmenuji se Maria Orlova. Jsem realitní makléř ve společnosti REMAX

Mám ekonomické vzdělání a více než 5 let zkušeností v oblasti nemovitostí. Mluvím rusky a česky.

S nemovitostmi jsem začal pracovat na samém začátku své profesní dráhy a okamžitě jsem si uvědomil: tohle je moje parketa. Každá nemovitost má svého kupce, mým úkolem je najít pro vás rychle kupce. Díky tomu, že působím jako prostředník mezi prodávajícím a kupujícím, provázím celý proces koupě a prodeje od inzerce a předvedení nemovitosti potenciálním kupujícím až po uzavření, čímž vám šetřím čas a nervy. Snažím se, aby celý proces koupě a prodeje byl pro vás efektivní, účinný a pohodlný.

Rád vám pomohu, pokud plánujete prodat nebo koupit dům v České republice. Mám rozsáhlé zkušenosti s nejrůznějšími nemovitostmi. Lákají mě zejména nemovitosti a během svého působení v této oblasti jsem prostudoval trh a navázal mnoho kontaktů s potenciálními klienty, kteří mají přímý zájem o koupi a prodej exkluzivních nemovitostí.

Kromě své práce se zajímám o umění a psychologii, žiji zdravým životním stylem a cvičím jógu. Hodně času věnuji vzdělávání, seberozvoji a rodině. Rád také mluvím s lidmi a jako kouč jim pomáhám dosáhnout jejich cílů.

Pokud chcete koupit nebo prodat nemovitost v České republice, kontaktujte mě. Určitě budeme spolupracovat!

15 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník
Nebyly nalezeny žádné výsledky.
Nebyly nalezeny žádné položky.

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika