Szozánszki Mihály

Profesionální realitní makléř
+420 776 156 050
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jmenuji se Mihály Szozánszki a jsem vedoucím makléřem realitní kanceláře RE/Max Glorion. Od útlého věku mě přitahoval prodej a už v 18 letech jsem měl vlastní malý podnik, takže se s odhodláním pouštím do každého projektu. Své prodeje vždy dotahuji do konce. Navštěvuji různé kurzy, které mi pomáhají zlepšit mé prodejní dovednosti.

Jsem výkonný a odolný vůči stresu v různých situacích. Snadno nacházím s lidmi společnou řeč, která mi umožňuje snadno identifikovat potřeby zákazníků a najít pro ně tu nejlepší variantu nemovitosti.

Kromě práce jsem rodinný typ, rád trávím čas s rodinou a přáteli, chodím na ryby, rád aktivně sportuji, a to jak v létě, tak v zimě. Žiji zdravým životním stylem, ne vždy se mi to daří, ale ani trochu toho nelituji.

Mám rád nové zážitky a vždy se rád seznámím s někým novým.

90 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

"Mihaly přístup a vystupování bylo naprosto profesionální s vysokou odborností a znalostmi. Měl jsem úplnou důvěru v jeho nabídce při prodeji mé nemovitosti a jsem spokojen. Děkuji "

Zdeněk
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

"Vždy se dostavil včas. Na dotazy odpovídal o rázem a k věci. Komunikace mailem i telefonem bez problémů i v době mimo standardní pracovní dobu. Pomoc i v oblastech, které přesahují standardní povinnost."

Jan
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Pan Mihály Szozánszki je profesionál na správném místě. Naprosto perfektní služby, profesionální přístup, kultivované jednání, perfektní prezentace nemovitosti, výborná a příjemná komunikace. Doporučuji!

Jeníček
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

"Skvely pristup, vse rychle zaridil a vysel vstric!! Prodal jsem uz nekolik nemovitosti ale spoluprace s panem Mihalym Szozanskim byla skvela"

Jacub

Ráda bych Vám vyjádřila vděčnost za to, že máte ve svém týmu tak skvělého kolegu - pana Mihály Szozánszkého. Považuji za obrovské štěstí, že na cestě hledání nemovitosti jsme pana Szozánského potkali. Panu Szozanskému velice děkujeme za jeho trpělivost a ochotu v řešení nestandartních situací, velké pracovní nasazení a obětavost, pečlivost a profesionalitu. Bylo nám velkým potěšením s panem Szozanským spolupracovat. Přejeme jemu a celému Vašemu týmu hodně úspěchů a prosperity.

Gulnara
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

"Chtěla bych poděkovat realitnímu makléři RE/MAX Glorion Mihálu Szozánszkému za pomoc při prodeji bytu v Karlových Varech. Michael je nejen milý a vstřícný člověk, ale také vysoce kvalifikovaný odborník. Všechny související dokumenty byly připraveny včas a kvalifikovaně. Zná svůj obor, poradí a vysvětlí nuance. Transakce byla provedena na základě plné moci. Všechny prohlídky a jednání organizoval sám Mihály. Muže zajímá výsledek. Na všechny mé otázky odpovídal kdykoli, rychle, klidně a srozumitelně. Téměř denně jsem dostával zprávy o stavu prodeje bytu. Transakce proběhla bez mé osobní přítomnosti, ale o Mihálově slušnosti jsem nepochyboval. Patří mu velký dík. Společnost RE/MAX Glorion zaměstnává zodpovědné, čestné a slušné lidi. Přeji jim hodně zdraví a vše nejlepší."

Alexander
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika