Volodina Tatiana

Profesionální realitní makléř
+420 777 215 738
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jmenuji se Tatiana Volodina a narodila jsem se v Almaty. Tam jsem také absolvoval Technologický institut potravinářského průmyslu. V České republice žiji již více než 20 let a zde jsem získala novou profesi - realitní makléřku. Při koupi bytu pro sebe a svou rodinu jsem prošla celým procesem od začátku do konce jako účastník. Nyní rozumím svým klientům, jejich otázkám a obavám. Během studia jsem získala znalosti z oblasti ekonomie, marketingu, statistiky a psychologie. Mám vysokou úroveň komunikačních schopností, umím navázat kontakt s lidmi, dokážu se domluvit, jsem pozorná k jejich potřebám, zodpovědná a ochotná.
Dokážu právně správně postupovat při zpracování dokumentace a výborně se orientuji v tržním prostředí.

Spokojenost zákazníků je pro mě na prvním místě!!!!!!!

15 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

Rádá bych poděkovala pracovníkům Remaxu za jejich profesionalitu, zejména realitní makléřce Tatianě Volodinové za její zkušenosti, přehlednost, zodpovědnost, ostražitost a vytrvalost. Prodej bytu proběhl v krátkém čase a s kompetentní podporou ve všech fázích. Velmi děkuji za pozorný a kompetentní přístup celého týmu k nuancím transakce. Doporučím vás všem svým přátelům.Hodně štěstí a prosperity!

Galina
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

"Dobrý den, Jsem spokojená s práci společnosti Re/Max Vysoká kvalita služeb a personálů. Makléřka Tatiana Volodina - námi oceněna jako vysoko profesionální specialistka. Je ochotná, inteligentní i tomu okouzlující žena. Děkuji za spolupráci a hodně úspěchu přeji Natalia "

Natalia
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Paní Volodiná se výborně orientuje v prodeji a pronájmu nemovitostí v Karlových Varech. Má rozsáhlé informace o cenách nemovitostí, používá speciální aplikace a internet. Vždy k dispozici pro komunikaci s majitelem a kupujícími. V práci striktně plní požadavky legislativy České republiky a pravidel realitní kanceláře. Vždy se stará o zákazníky. Snaží se vyloučit jakékoli nepříjemné důsledky dohody. Určitě doporučím přátelům Realitní kancelář RE / MAX přátelům a kolegům.

Monika
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

S paní Volodinou byla výborná spolupráce, ocenili jsme rychlost i pečlivost komunikace i její schopnost zajistit veškerou potřebnou makléřu kolem převodu nemovitosti.

Miroslav
zpráva o koupi nemovitosti

Ochota, skvělý proklientský přístup, vše zařízeno i nad rámec běžných služeb, okamžitá komunikace, pomoc a řešení. Nemovitosti budeme řešit v rámci KV už pouze s paní Volodinou, její přístup je úplně o řád jinde než i jiných makléřů se kterými máme zkušenost.

David
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Vysoká úroveň,ochota opravdu velká spokojenost.

Helena
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Kontaktoval jsem Tatianu ohledně prodeje bytu. Vše proběhlo rychle, Tatiana byla vždy v kontaktu nebo zavolala zpět. Vždy nás rychle informovala o všech novinkách a podrobnostech. Vždy nám poradila, jak nejlépe postupovat.Naprosto slušný a zdvořilý, celkově velmi příjemný, vstřícný a profesionální člověk.Doporučuji Tatianu!

Olha
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika