Volodina Tatiana

Profesionální realitní makléřka
+420 777 215 738
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jmenuji se Tatiana Volodina a narodila jsem se v Almaty. Tam jsem také absolvoval Technologický institut potravinářského průmyslu. V České republice žiji již více než 20 let a zde jsem získala novou profesi - realitní makléřku. Při koupi bytu pro sebe a svou rodinu jsem prošla celým procesem od začátku do konce jako účastník. Nyní rozumím svým klientům, jejich otázkám a obavám. Během studia jsem získala znalosti z oblasti ekonomie, marketingu, statistiky a psychologie. Mám vysokou úroveň komunikačních schopností, umím navázat kontakt s lidmi, dokážu se domluvit, jsem pozorná k jejich potřebám, zodpovědná a ochotná. Dokážu právně správně postupovat při zpracování dokumentace a výborně se orientuji v tržním prostředí.

Spokojenost zákazníků je pro mě na prvním místě!

90 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

Spolupracovala jsem s dvěmi realitními makléři ze soukromé realitní kanceláře v Praze v minulosti a musím říct ze jsem byla v obou případech velmi zklamana. Kamaradka mi doporučila Pani Volodinu z Remaxu - Glorion a to byla ta nejlepší věc kterou pro me mohla udělat . Tímto bych poděkovat pani Volodine za spolupráci při prodeji naši nemovitosti. Cely proces prodeje probíhal na jedničku, komunikace byla velmi profesionální, přátelská, a velmi vstřícná. Pani Volodina mi velmi dobře radila po cely čas prodeje v můj prospěch. Ziji v zahraničí takže časový rozdíl byl dost veliký ale pani Volodina byla ochotna se mnou spolupracovat i mimo její pracovní dobu. Velmi si vážím její ochoty a vnímavého přístupu moji potřebě. Pani Volodinu mohu zájemcům jen doporučit!!

Renáta V
prodej nemovitostí

Paní Tatianu Volodinu bych mohla po opakovaných zkušenostech jen doporučit. Má profesionální a současně i lidský přístup, reaguje flexibilně, je velmi ochotná a ve všech směrech nápomocná.

Daša K.
prodej nemovitostí

"Dobrý den, Jsem spokojená s práci společnosti Re/Max Vysoká kvalita služeb a personálů. Makléřka Tatiana Volodina - námi oceněna jako vysoko profesionální specialistka. Je ochotná, inteligentní i tomu okouzlující žena. Děkuji za spolupráci a hodně úspěchu přeji Natalia "

Natalia
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Kontaktoval jsem Tatianu ohledně prodeje bytu. Vše proběhlo rychle, Tatiana byla vždy v kontaktu nebo zavolala zpět. Vždy nás rychle informovala o všech novinkách a podrobnostech. Vždy nám poradila, jak nejlépe postupovat.Naprosto slušný a zdvořilý, celkově velmi příjemný, vstřícný a profesionální člověk.Doporučuji Tatianu!

Olha
Zpětná vazba ke koupi nemovitosti

S paní Volodinou byla výborná spolupráce, ocenili jsme rychlost i pečlivost komunikace i její schopnost zajistit veškerou potřebnou makléřu kolem převodu nemovitosti.

Miroslav
zpráva o koupi nemovitosti

Paní Volodiná se výborně orientuje v prodeji a pronájmu nemovitostí v Karlových Varech. Má rozsáhlé informace o cenách nemovitostí, používá speciální aplikace a internet. Vždy k dispozici pro komunikaci s majitelem a kupujícími. V práci striktně plní požadavky legislativy České republiky a pravidel realitní kanceláře. Vždy se stará o zákazníky. Snaží se vyloučit jakékoli nepříjemné důsledky dohody. Určitě doporučím přátelům Realitní kancelář RE / MAX přátelům a kolegům.

Monika
zpětná vazba k nákupu nemovitosti

Vysoká úroveň,ochota opravdu velká spokojenost.

Helena
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Rádá bych poděkovala pracovníkům Remaxu za jejich profesionalitu, zejména realitní makléřce Tatianě Volodinové za její zkušenosti, přehlednost, zodpovědnost, ostražitost a vytrvalost. Prodej bytu proběhl v krátkém čase a s kompetentní podporou ve všech fázích. Velmi děkuji za pozorný a kompetentní přístup celého týmu k nuancím transakce. Doporučím vás všem svým přátelům.Hodně štěstí a prosperity!

Galina
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Ochota, skvělý proklientský přístup, vše zařízeno i nad rámec běžných služeb, okamžitá komunikace, pomoc a řešení. Nemovitosti budeme řešit v rámci KV už pouze s paní Volodinou, její přístup je úplně o řád jinde než i jiných makléřů se kterými máme zkušenost.

David
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika