#1 nejlepší realitní makléř v České republice

Seznamte se s naším týmem

Každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel

Štorkánová Jaroslava Smolná

Profesionální realitní makléř
jaroslava.smolna@remax-czech.cz+420608627047

Szozánszki Mihály

Profesionální realitní makléř
mihaly.sozanski@remax-czech.cz+420776156050

Volodina Tatiana

Profesionální realitní makléř
tatiana.volodina@remax-czech.cz+420 777 215 738

Mizjuk Elena

Ředitel společnosti
elena.mizjuk@remax-czech.cz+420 776 793 777

Kremsenko Vitalii

Profesionální realitní makléř
vitalii.kremsenko@remax-czech.cz+420 777 433 446

Mizjuk Alexandr

Profesionální realitní makléř
alexandr.mizjuk@remax-czech.cz+420 776 395 579

Sidnina Yulia

Profesionální realitní makléř
yulia.sidnina@remax-czech.cz+420 608 203 256

Shafranovskaya Maria

Profesionální realitní makléř
maria.shafranovskaya@remax-czech.cz+420 722 719 037

David Hanna

Profesionální realitní makléř
hanna.david@remax-czech.cz+420 777 266 981

Kremko Svetlana

Profesionální realitní makléř
svetlana.kremko@remax-czech.cz+420 774 242 437

Korsakova Irina

Profesionální realitní makléř
irina.korsakova@remax-czech.cz+420 732 142 865

Vrzal Kateřina

Profesionální realitní makléř
katerina.vrzal@remax-czech.cz+420 602 527 055

Onoico Vladimir

Profesionální realitní makléř
vladimir.onoico@remax-czech.cz+420 727 921 806

Klimešová Jana

Profesionální realitní makléř
jana.klimesova@remax-czech.cz+420 608 526 462

Fisher Iryna

Profesionální realitní makléř
iryna.fisher@remax-czech.cz+420 722 740 320

Orlova Mariia

Profesionální realitní makléř
mariia.orlova@remax-czech.cz+420 607 456 815

Troller Tomáš

Profesionální realitní makléř
tomas.troller@remax-czech.cz+420 606 618 222

Shchegliuk Nataliia

Manažerka kanceláře
nataliia.shchegliuk@remax-czech.cz+420 775 412 148