Zavoláme vám zpět
Vitalii Kremsenko

Vitalii Kremsenko

Profesionální makléř


Na trhu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2016, promoval jsem na několika vysokých školách.


Jsem ženatý, mám dceru.


Často se ptám: Proč pracuji jako realitní makléř? Rád pomáhám klientům řešit jeden z nejdůležitějších problémů v životě, a to zorganizovat proces prodeje nemovitostí tak, aby klient měl v době prodeje možnost získat nejvyšší možnou cenu za svůj majetek nebo aby mohl výhodně pronajmout nemovitost spolehlivému nájemci. Je pro mě velmi důležité, aby klient byl s mou prací vždy spokojen. V takovém případě mě ve většině případů doporučí svým přátelům, jako vždy doporučíte svým přátelům službu, se kterou jste spokojeni.


Mým předposledním pracovištěm byla stavební společnost, kde jsem dělal stejnou práci každý den. Práce mě neuspokojovala. Současně jsem začal spolupracovat s přímou prodejní společností. Mnoho pravidel procesu prodeje mi nebyla jasných, ale tato společnost měla velmi efektivní systém školení. Teoretické znalosti byly okamžitě použity v praxi, což velmi rychle zlepšilo kvalitu prodejních technik. Každé povolání vyžaduje určité dovednosti od odborníka.


Proč rád prodávám?

- Úspěšný prodej nutí člověka neustále se učit nové věci a rozvíjet komunikační dovednosti, rád se učím, rozvíjím a zlepšuji své profesionální dovednosti jako realitní makléř.

Díky tomu Vám mohu pomoci najít efektivní prodejní strategii, v důsledku které prodáte svou nemovitost lépe, než jste očekávali. Je to jako ve sportu, pokud se naučíte hrát tenis sami, pak ve hře dosáhnete minimálních výsledků, pokud jste však vedeni profesionálním trenérem, budou Vaše výsledky v tenisové technice mnohem lepší. Odkud to vím? Z vlastní zkušenosti - můj otec mě v 6 letech přihlásil na plavání a já se tomu aktivně věnoval až do svých 16 let. Poté jsem 4 roky dělal profesionálně moderní pětiboj.

Proto doporučuji: Pro obchod s nemovitostmi si vyberte profesionála a získejte maximální výhodu pro sebe.


S pozdravem, Vitalii KremsenkoNemovitosti makleře
Recenze
Vitalii Kremsenko
Vitalii Kremsenko
+420 777 433 446
vitalii.kremsenko@re-max.cz
Zpětné volání