Mizjuk Alexandr

Profesionální realitní makléř
+420 776 395 579
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

V roce 2004 jsem s rodinou přijela do Karlových Varů a otevřela si obchod s oblečením. Poměrně rychle se z mnoha našich zákazníků stali přátelé a jednoho dne se na mě obrátil zákazník s prosbou o pomoc při koupi bytu v Karlových Varech. První zkušenost byla úspěšná, všichni byli spokojení a já jsem cítila, že mě baví pomáhat lidem plnit si jejich sny. Po této zkušenosti mi doporučovali přátelé a známí; spousta lidí chtěla prodat nebo koupit své byty, domy, pozemky. Zakázky začaly růst jako sněhová koule, a tak jsem si v roce 2006 otevřel vlastní realitní kancelář Glorion.

90 úspěšných obchodů
Certifikovaný odborník

Profesionál ve svém oboru. Díky Alexandrovi jsme za čtrnáct dní prodali náš byt. Velký dík patří společnosti Alexander a Remax Glorion.

Jurij

Profesionál ve svém oboru. Díky Alexandrovi jsme za čtrnáct dní prodali náš byt. Velký dík patří společnosti Alexander a Remax Glorion.

Levon
zpráva o prodeji nemovitostí

Vážení pánové, rád bych Vám poděkoval za společnou práci při prodeji nemovitostí v Karlových Varech. Tato práce je nesmírně ceněna a zaslouží si nejvyšší ocenění. Navzdory obtížím způsobeným pandemií vykonávali zaměstnanci agentury plánovanou práci s vysokou profesionalitou a včas. Chci se zmínit zejména o práci vedoucího organizace Alexandra Mizyuka. S hlubokým uznáním

Eugene
Zpětná vazba k prodeji nemovitosti

Adresa:

Krymská 1056/5, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika