Pronájem nemovitosti

Efektivní služby v oblasti pronájmu nemovitostí

Naše služba pronájmu nemovitostí je navržena tak, aby maximalizovala Vaše výnosy a minimalizovala jakékoli potíže. Přenechte nám veškerou práci spojenou s pronájmem Vaší nemovitosti a užijte si klid a jistotu.

Etapy pronájmu nemovitostí:

Analýza trhu

Provedeme důkladnou analýzu trhu, abychom stanovili optimální nájemné pro Vaši nemovitost.

Příprava nemovitosti

Doporučíme úpravy nebo renovace, které mohou zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti a zájem potenciálních nájemníků.

Marketing a reklama

Vytvoříme profesionální fotografie, videa a popisy Vaší nemovitosti a umístíme je na předních realitních portálech a v sociálních médiích.

Prohlídky nemovitosti

Organizujeme a provádíme prohlídky s potenciálními nájemníky operativně, přičemž respektujeme Vaše preference a časové možnosti.

Screening nájemníků

Provedeme důkladnou kontrolu potenciálních nájemníků, včetně ověření jejich finanční spolehlivosti a doporučení od předchozích pronajímatelů.

Příprava smlouvy

Sestavíme nájemní smlouvu, která bude chránit Vaše práva a zajmy.

Předání nemovitosti

Zajistíme hladké a systematické předání nemovitosti novému nájemníkovi, včetně dokumentace o aktuálním stavu nemovitosti a odečtu médií.

Správa nájmu

Zajišťujeme včasné placení nájemného, řešíme všechny dotazy a problémy nájemníků a pravidelně Vás informujeme o všech důležitých záležitostech.

Konec nájmu

Pokud se nájemník rozhodne ukončit nájemní smlouvu nebo pokud ji chcete ukončit Vy, zajistíme hladký a řádný proces vrácení nemovitosti a vyhledáme nového nájemníka.

Proč zvolit právě nás?

Přidejte se k našim spokojeným klientům a zjistěte, co všechno pro Vás můžeme udělat.

Dvě dekády spokojených klientů

Už více než 16 let je naším cílem Vaše naprostá spokojenost. Naším přáním je, aby jste měli pocit bezpečí a jistoty při každém obchodu s nemovitostí.

Jsme Vaši důvěryhodní partneři

Nejsme jen další realitní společností na trhu. Jsme Vaším dlouholetým partnerem v oblasti nemovitostí, na kterého se můžete vždy obrátit s důvěrou.

Bezpečí a pohodlí především

Zajistíme, abyste se mohli během celého procesu cítit v pohodě. Naši makléři, s dlouholetými zkušenostmi, Vám stojí po boku a zaručují hladký průběh obchodu.

Spojte se s námi!

Napište nám a my Vám pomůžeme připravit Váš byt nebo dům k pronájmu a vyhledáme najemníka.

Děkujeme! Vaše zpráva byla přijata!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.