RE/MAX Glorion: 18 let Vašeho spolehlivého partnera v realitách v České Republice

Realitní společnost Glorion je již více než 18 let součástí realitního trhu.
Od roku 2018 je majitelem franšízy největší světové realitní společnosti RE/MAX, působící na trhu od roku 1973.

Stále se vyvíjíme, začínali jsme v páru. Nyní má náš tým 32 spolupracovníků.
Rádi Vás přivítáme v naší kanceláři ať už jako klienty na nezávazné schůzce nebo jako budoucí kolegy v našem týmu.
Vyberte si RE/MAX Glorion a užijte si klid z Vašeho rozhodnutí.

Profesionalita založená na zkušenostech: Vaše spokojenost je naším měřítkem úspěchu.

Náš krátký příběh

2006: Začátek Nové Ery

Rok 2006 přinesl novou kapitolu, když byla otevřena realitní kancelář Glorion. S vizí rozšíření mezinárodní přítomnosti a posílení pozice na trhu jsme se vydali na cestu, která formovala naše budoucí úspěchy v realitách.

2013: První Úspěchy Glorion

V roce 2013 se naše snažení vyplatilo: tým se rozrostl a prvních 10 makléřů úspěšně uzavřelo své obchody. Tento rok symbolizuje první významné milníky a úspěchy, které podnítily naši motivaci a odhodlání k dalšímu růstu.

2019: Expanze a Uznání v Síti RE/MAX

Naše cesta nás v roce 2019 dovedla k připojení se ke globální síti RE/MAX, rozšiřující naše horizonty a posilující naši pozici na trhu. RE/MAX Glorion otevřel nové pobočky, stal se lídrem mezi mladými společnostmi v ČR a získal prestižní ocenění.

2022: Úspěšná Cesta teprve Začíná

Tři prosperující pobočky, přes 15 odborníků v týmu, 1000 spokojených klientů a partnerství se významnými organizacemi – všechny tyto úspěchy ilustrují naši cestu. Sponzorství a partnerství podtrhují naši pozici na trhu a naši vizi do budoucna.
3050
Spokojených klientů
32
Nejlepších profesionálů
260
Nemovitostí
3
Satelit

Tým RE/MAX

Volbou makléřů RE/MAX získáte vysoce kvalifikované odborníky. Jsme připraveni poskytnout úplné doprovázení na všech etapách transakce nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitostí.

Makleří

Exkluzivita a odbornost prostřednictvím předního partnerství!

Jako hrdí členové největší realitní franšízy na světě vám přinášíme výhody, které přicházejí s důvěryhodnou značkou, rozsáhlými zdroji a rozlehlou sítí profesionálů. Naše členství garantuje, že budete mít nejen bezkonkurenční zkušenosti a výjimečné služby, ale také přístup k exkluzivním a atraktivním nabídkám.

V srdci komunity a na hřišti

V RE/MAX Glorion hluboce věříme v sílu sportu jako spojovacího prvku komunity a podněcovatele přátelství. Naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia ilustruje náš závazek k podpoře místního sportu a propagaci aktivního a zdravého životního stylu.

Přečtěte si článek

Aktuální články od RE/MAX Glorion

Nový Bytový dům Tuhnice

V krásné a žádané čtvrti Tuhnice se právě dokončuje nový bytový dům. Bydlet budou noví majitelé bytů již v květnu tohoto roku. Výhodná poloha nedaleko lázeňského a městského centra Karlových Varů bude zaručovat příjemné a praktické bydlení s vynikající dopravní dostupností. Dům je umístěn na okraji městské zástavby a v bezprostředním okolí jsou Lázeňské lesy a mnoho zelených ploch […]

18. ledna 2024
1 minuta čtení

Jak zatraktivnit nemovitost na prodej?

Existuje několik způsobů, jak upravit nemovitost tak, abychom zvýšili šance na rychlý a úspěšný prodej. Přinášíme vám pár jednoduchých nápadů. Profesionální fotografie a videoprohlídka: Kvalitní fotografie a videoprohlídka mohou být klíčové pro přilákání potenciálních zájemců. Profesionální fotografie umožní, aby vaše nemovitost vypadala co nejlépe a zvýší tak pravděpodobnost, že se lidé na váš inzerát podívají. […]

17. prosince 2023
2 minuty čtení

Co je vlastně: průkaz energetické náročnosti budovy neboli energetický štítek

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) udává, jak je daná stavba energeticky náročná, jinými slovy, jaké množství energie je potřeba na její provoz. Pro průkaz energetické náročnosti se vžil zjednodušený název „energetický štítek“. K vystavení PENB budete potřebovat stavební dokumentaci (půdorys celé nemovitosti, řez a vizualizaci domu, technickou zprávu o konstrukci, popis vytápění a systémů na […]

8. prosince 2023
2 minuty čtení

Stavějící projekt v Bulharsku, Resort Emilia Romana

Vážení zájemci! Rádi bychom vám všem představili právě se stavějící projekt v Bulharsku, Resort Emilia Romana. Jedná se o komplex moderních apartmánových hotelu na slunečném pobřeží. Sluneční pobřeží je 8-mi kilometrový pláž u obce Nesebar v Bulharsku. Krásná příroda, příjemné středozemské počasí a příznivé ceny dělají tuto destinaci velice žádanou pro turisti z celé Evropy. […]

24. listopadu 2023
2 minuty čtení