Re/Max Glorion > Aktuality a články > Články o realitách > Jak zatraktivnit nemovitost na prodej?

Jak zatraktivnit nemovitost na prodej?

Sdílet tento příspěvek

Existuje několik způsobů, jak upravit nemovitost tak, abychom zvýšili šance na rychlý a úspěšný prodej. Přinášíme vám pár jednoduchých nápadů.

Profesionální fotografie a videoprohlídka: Kvalitní fotografie a videoprohlídka mohou být klíčové pro přilákání potenciálních zájemců. Profesionální fotografie umožní, aby vaše nemovitost vypadala co nejlépe a zvýší tak pravděpodobnost, že se lidé na váš inzerát podívají. Videoprohlídka je pak skvělý způsob, jak poskytnout co nejpřesnější obraz nemovitosti potenciálním zájemcům.

Opravy a úpravy: Zvažte, zda by nebylo vhodné některé oblasti nemovitosti opravit nebo upravit. Například nové výmalby, nové podlahy, estetické úpravy koupelny nebo kuchyně, apod. Tyto úpravy mohou být klíčové pro zaujetí potenciálních zájemců a výrazně zvýšit hodnotu nemovitosti.

Neutralizace interiéru: Pokud je váš interiér výrazně personalizovaný, například s mnoha fotografiemi rodiny nebo výraznými barvami, zvažte jeho neutralizaci. Zájemci by měli mít pocit, že si danou nemovitost mohou snadno přisvojit. Pokud je prostor neosobní a přívětivý, mohou potenciální zájemci lépe vidět sebe a své věci ve vaší nemovitosti.

Osvětlení: Dobré osvětlení může být klíčové pro to, aby se nemovitost jevila světlá a přívětivá. Zvažte instalaci nových světel nebo výměnu stávajících za moderní a úsporná řešení.

Marketing: Zvažte, kde všude byste mohli svou nemovitost propagovat. Může jít o inzerci na realitních serverech, sociálních sítích, nebo dokonce využití offline inzerce. Ověřte si, zda máte dobrou prezentaci nemovitosti na všech dostupných platformách a zvážte, kde byste ji mohli ještě zlepšit.

Každá nemovitost je jedinečná a vyžaduje jinou formu úprav, proto je dobré se poradit s odborníkem, který vám navrhne řešení přímo na míru, tak aby všechny úpravy byly smysluplné a splnily účel. Tím je rychlý a výhodný prodej.

Makléřka
Mgr. Smolná Štorkánová Jaroslava

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Inflace v České republice nadále roste

Inflace v České republice nadále roste a její skok je nejrychlejší za posledních 13 let.Podle Českého statistického úřadu dosáhla inflace v září 4,1 %, což je nejvyšší hodnota od listopadu 2008.

2. října 2022
2 minuty čtení

RE/MAX Glorion spolupracuje s fotbalovým klubem Slavia na podpoře místní komunity a sportu

Vzrušující novinky! RE/MAX Glorion v Karlových Varech s hrdostí oznamuje naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia. Jako realitní kancelář hluboce zakořeněná v naší místní komunitě jsme nadšeni, že můžeme podporovat sport a sportovce v našem městě.

23. dubna 2023
2 minuty čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23. dubna 2023
6 minut čtení

Účty za služby: jak ušetřit v České republice?

Topná sezóna je energeticky nejnáročnějším obdobím roku. I v době normálního míru dostávali čeští občané několikatisícové složenky za nezaplacené účty za komunální služby. Co tedy můžeme očekávat nyní, kdy růst cen plynu a elektřiny láme historické rekordy, a jak nezkrachovat na platbách? Pojďme to zjistit. Aktuální situace s účty za veřejné služby v České republice […]

2. října 2022
4 minuty čtení

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Ať už si chcete nemovitost pronajmout, nebo koupit, její důkladná prohlídka je zásadním krokem. Naši realitní odborníci sestavili komplexní kontrolní seznam, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

6. března 2023
2 minuty čtení

ARTE – evropský kulturní kanál v Karlových Varech

Televize ARTE nedávno odvysílala film o životě a podnikání v Karlových Varech.

16. ledna 2023
1 minuta čtení
View all