Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky společnosti > Hall of Fame

Hall of Fame

Sdílet tento příspěvek

Tým RE/MAX Glorion gratuluje Alexandru Mizjukovi k prestižnímu mezinárodnímu ocenění Hall of Fame.

Ocenění Hall of Fame

Toto ocenění je nejvyšším, které může realitní makléř sítě RE/MAX získat. Získání této ceny znamená, že Alexandr Mizjuk dokázal během své kariéry dosáhnout produkce převyšující 1 000 000 USD. V České republice je toto ocenění velmi vzácné.

Alexandr Mizjuk, ředitel realitní kanceláře RE/MAX Glorion, si tuto prestižní cenu zaslouží díky své tvrdé práci, neustálému vzdělávání a kvalitním službám, které poskytuje svým klientům. Jeho kolegové z RE/MAX Glorion jsou pyšní na to, že mohou být součástí jeho týmu a že se mohou od něj mnohému naučit a gratulují mu k tomuto vynikajícímu úspěchu.

Získání ocenění Hall of Fame je velkým krokem v kariéře každého realitního makléře a RE/MAX Glorion věří, že Alexandr Mizjuk bude i nadále pokračovat ve své úspěšné práci a poskytovat tak svým klientům vynikající služby.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Zaměstnanci bankovních a nebankovních finančních institucí

Hledáte novou příležitost nebo přemýšlíte o změně kariéry? Máte obchodního ducha i zkušenosti v jednání s lidmi a hledáte pro sebe větší rozlet? Pak je pro vás práce realitního makléře v RE/MAX.

28. října 2022
1 minuta čtení

Nový Bytový dům Tuhnice

V krásné a žádané čtvrti Tuhnice se právě dokončuje nový bytový dům. Bydlet budou noví majitelé bytů již v květnu tohoto roku. Výhodná poloha nedaleko lázeňského a městského centra Karlových Varů bude zaručovat příjemné a praktické bydlení s vynikající dopravní dostupností. Dům je umístěn na okraji městské zástavby a v bezprostředním okolí jsou Lázeňské lesy a mnoho zelených ploch […]

18. ledna 2024
1 minuta čtení

Koupě bytu v Praze vyžaduje investici ve výši 16 ročních platů

Již tak poměrně drahé byty v České republice nadále zdražují. Na koupi nového bytu o rozloze 70 m2 v hlavním městě je potřeba nejméně šestnáct průměrných ročních platů. Pro srovnání, před rokem by na takový nákup bylo potřeba 14 platů.

2. října 2022
2 minuty čtení

Analýza cen nemovitostí 2021-2022

Český trh s nemovitostmi zaznamenal v posledních letech dynamický nárůst cen, a to jak u pronájmu, tak u koupě/prodejů, ale náklady na pořízení bydlení se vyplatily.

30. listopadu 2022
3 minuty čtení

Nová pobočka Re/Max Glorion v Sokolově

Tento měsíc naše společnost oslavila otevření nové kanceláře Re/Max Glorion v Sokolově

21. listopadu 2022
1 minuta čtení

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23. dubna 2023
6 minut čtení
View all