Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky společnosti > Hall of Fame

Hall of Fame

Sdílet tento příspěvek

Tým RE/MAX Glorion gratuluje Alexandru Mizjukovi k prestižnímu mezinárodnímu ocenění Hall of Fame.

Ocenění Hall of Fame

Toto ocenění je nejvyšším, které může realitní makléř sítě RE/MAX získat. Získání této ceny znamená, že Alexandr Mizjuk dokázal během své kariéry dosáhnout produkce převyšující 1 000 000 USD. V České republice je toto ocenění velmi vzácné.

Alexandr Mizjuk, ředitel realitní kanceláře RE/MAX Glorion, si tuto prestižní cenu zaslouží díky své tvrdé práci, neustálému vzdělávání a kvalitním službám, které poskytuje svým klientům. Jeho kolegové z RE/MAX Glorion jsou pyšní na to, že mohou být součástí jeho týmu a že se mohou od něj mnohému naučit a gratulují mu k tomuto vynikajícímu úspěchu.

Získání ocenění Hall of Fame je velkým krokem v kariéře každého realitního makléře a RE/MAX Glorion věří, že Alexandr Mizjuk bude i nadále pokračovat ve své úspěšné práci a poskytovat tak svým klientům vynikající služby.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Kde koupit byty v případě pandemie

Nákup nemovitostí v jiných zemích je mnohými vnímán jako zdroj trvalého pasivního příjmu i jako možná alternativa pozdějšího bydlení ve zvoleném teritoriu. Zajímavé je, že existuje řada evropských zemí, které přitahují zvýšenou pozornost Rusů, pokud jde o nákupy bytů.

2. října 2022
2 minuty čtení

Z Kyjeva do Prahy můžete letět za 47 EURO

Od září 2021 nabízí nízkonákladový dopravce SkyUp přímý let z kyjevského letiště do Prahy za pouhých 47 eur, tedy za cenu jednosměrné cesty. Státní letecká služba Ukrajiny udělila dopravci požadované povolení koncem května loňského roku. Podle ní měly lety mezi českou a ukrajinskou metropolí začít 23. září. Dne 27. května byla vydána příslušná práva umožňující společnosti SkyUp létat čtyřikrát týdně. Nízkonákladový dopravce přidělil lety na druhý, čtvrtý a sedmý den v týdnu.

2. října 2022
2 minuty čtení

Makléř měsíce – Říjen

Gratulujeme makléři Jaroslava Smolná Štorkánová k dosažení nejlepších výsledků v říjnu.

21. listopadu 2022
1 minuta čtení

Úschova finančních prostředků při koupi nemovitosti v České republice

Koupě nemovitosti v České republice je výhodnou investicí, ale má určité nuance. V České republice není zvykem platit přímo prodejci. Jakmile je požadovaná částka doručena do země, musí být svěřena třetí straně, kterou je notář, právník nebo banka. Tento systém se nazývá opatrovnictví a má určité rysy.

2. října 2022
2 minuty čtení

Nový Bytový dům Tuhnice

V krásné a žádané čtvrti Tuhnice se právě dokončuje nový bytový dům. Bydlet budou noví majitelé bytů již v květnu tohoto roku. Výhodná poloha nedaleko lázeňského a městského centra Karlových Varů bude zaručovat příjemné a praktické bydlení s vynikající dopravní dostupností. Dům je umístěn na okraji městské zástavby a v bezprostředním okolí jsou Lázeňské lesy a mnoho zelených ploch […]

18. ledna 2024
1 minuta čtení

Valašský kongres 2022

Největší realitní událost roku

23. listopadu 2022
1 minuta čtení
View all