Re/Max Glorion > Aktuality a články > Články o realitách > Zahájení předprodeje nových bytů v Karlových Varech

Zahájení předprodeje nových bytů v Karlových Varech

Sdílet tento příspěvek

Bytový dům Tuhnice je nová rezidenční výstavba, která se nachází nedaleko centra Karlových Varů, v oblíbené městské části Tuhnice. Výstavba bytového domu již byla zahájena a dokončení prvního bloku 30 bytů se očekává ve 2. čtvrtletí roku 2024.

Bytový dům Tuhnice

Objevte Tuhnice, zbrusu nový bytový dům v srdci Karlových Varů! Díky své vynikající poloze v blízkosti centra města a svěžích lesů nabízí Tuhnice to nejlepší z obou světů. Zažijte bydlení nejvyšší kvality v prostorných a dobře navržených apartmánech, vyrobených pouze z těch nejlepších materiálů.

A s RE/MAX Glorion jako exkluzivním realitním partnerem se můžete spolehnout, že se vám dostane služeb na nejvyšší úrovni. Nenechte si ujít příležitost, aby se Tuhnice staly vaším novým domovem.

Kontaktujte RE/MAX Glorion nyní, abyste se dozvěděli více o této vzrušující novostavbě a udělali první krok k vysněnému domovu!

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Český katastr nemovitostí zůstane veřejně přístupný

Katastr nemovitostí v České republice, který obsahuje údaje o nemovitostech, pozemcích a jejich vlastnících, se měl od června letošního roku výrazně změnit a ztratit status veřejně přístupného zdroje. Předpokládá se, že po určitém datu již anonymní uživatelé nebudou moci vyhledávat údaje o nemovitostech online. Oprávněným uživatelům však měly být informace i nadále k dispozici.
Podle zástupců Zeměměřického a katastrálního úřadu bylo toto rozhodnutí odůvodněno prudkým nárůstem počtu žádostí. Současně agentura doufá, že se jí podaří posílit ochranu osobních údajů uložených v katastru nemovitostí.

2. října 2022
2 minuty čtení

Nová pobočka Re/Max Glorion v Sokolově

Tento měsíc naše společnost oslavila otevření nové kanceláře Re/Max Glorion v Sokolově

21. listopadu 2022
1 minuta čtení

Makléř měsíce – Říjen

Gratulujeme makléři Jaroslava Smolná Štorkánová k dosažení nejlepších výsledků v říjnu.

21. listopadu 2022
1 minuta čtení

Zaměstnanci bankovních a nebankovních finančních institucí

Hledáte novou příležitost nebo přemýšlíte o změně kariéry? Máte obchodního ducha i zkušenosti v jednání s lidmi a hledáte pro sebe větší rozlet? Pak je pro vás práce realitního makléře v RE/MAX.

28. října 2022
1 minuta čtení

ARTE – evropský kulturní kanál v Karlových Varech

Televize ARTE nedávno odvysílala film o životě a podnikání v Karlových Varech.

16. ledna 2023
1 minuta čtení

Koupě bytu v Praze vyžaduje investici ve výši 16 ročních platů

Již tak poměrně drahé byty v České republice nadále zdražují. Na koupi nového bytu o rozloze 70 m2 v hlavním městě je potřeba nejméně šestnáct průměrných ročních platů. Pro srovnání, před rokem by na takový nákup bylo potřeba 14 platů.

2. října 2022
2 minuty čtení
View all