Jazyky
HLAVNÍ PŮSOBNOST
Karlovarský kraj
ZAMĚŘENÍ
Rezidence, Byty, Komerce, Rekonstrukce a revitalizace, Luxusní nemovitosti, Kancelářské prostory, Bytové domy, Pozemky pro výstavbu, Nemovitosti s historickou hodnotou, Investiční nemovitosti

O mně

Jmenuji se Iryna Fisher, jsem makléřka realitní kanceláře RE/MAX Glorion
Pocházím z Ukrajiny z Kyjeva. Absolvovala jsem Kyjevskou vysokou školu ekonomickou v oblasti management. Pracovala jsem jako účetní ve stavební firmě.
V roce 2015 jsem se přestěhovala do ČR. Velmi mě zaujala Praha, ale hlavně mě uchvátily Karlovy Vary svou přírodou, léčivými prameny a architekturou.

Svoji kariéru jsem začala prodejem značkového zboží a poté jsem pracovala v zákaznickém servisu. Během posledních let jsem přišla na to, že potřebuji pracovat s lidmi, naplňuje mě komunikace a pomoc druhým. Když se tohle poznání spojilo s moji láskou k nemovitostem, kariéra makleřky byla najednou jasna volba.

Zakládám si na vzájemné důvěře s klientem a ve spolehlivost každé realitní transakce. Ochrana vašich zájmů je mou prioritou.
Jsem ochotna řešit jakékoli Vaše požadavky a otázky ohledně nemovitostí při koupi, prodeji, pronájmu apod.
Můžete se na mě kdykoliv obrátit s vašimi dotazy, jsem vám vždy k dispozici. Nechci být jen makléř, ale vašim parťákem. Šetřím váš čas a peníze. Se vším vám ráda pomůžu.

Reference zákazníků

Spolehlivé, korektní jednání . Paní Fisher doporučujeme. Jsme spokojeni. Bodové hodnocení 5

Tlustá Ivana

Děkuju moc krát za pomoc v koupi bytu. Fišerová je kompetentní, ochotná, příjemné vystupování, pomoc při řešení případných požadavků a problémů, pracuje i o víkendu.

Klient Ing. Jiři Janota

Od Iriny Fišerové měl jsem pronájem. Velice vstřícný přístup, dobrá spolupráce, komunikativní. Mohu jen doporučit.

Milan Šantroch

Jsem velmi spokojen s prací makléřky Iriny Fisher. V krátké době pronajala můj byt dobrým nájemníkům. Irina řeší všechny dotazy ohledně bytu rychle a profesionálně. Děkuji za její práci.

Andrej Zlobin

Ira je člověk, který ví, jak otevřít jakékoli dveře k řešení problémů svých klientů. Doporučuji!.

Hanna Charchenko

Pronajal jsem byt od Iriny Fišerové. Rychle jednaní. Jsem spokojen. Vřele doporučuji.

Vladimir M.

Kontaktujte mě

Makléřka

Fisher Iryna

Děkujeme! Váš požadavek byl přijat!
Ajaj! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.