Osobní profil

Makléřka

Korsakova Irina

Jazyky
HLAVNÍ PŮSOBNOST
Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj
ZAMĚŘENÍ
Rezidence, Byty, Komerce, Developerské projekty, Rekonstrukce a revitalizace, Luxusní nemovitosti, Průmyslové nemovitosti, Kancelářské prostory, Bytové domy, Rekreační nemovitosti, Pozemky pro výstavbu, Zemědělské nemovitosti, Logistické a skladovací prostory, Nemovitosti pro ubytování, Maloobchodní prostory, Nemovitosti s historickou hodnotou, Eko-friendly projekty, Investiční nemovitosti

O mně

Dlouhá léta jsem podnikala v oboru kosmetiky a podiatrie, pomáhala jsem lidem s problémy nohou a upravovala ortopedickou obuv. Ale pandemická krize mě donutila hledat nové způsoby rozvoje a vydělávání peněz.
Tak jsem se dostala do společnosti RE/MAX Glorion.
Bylo znepokojující zavřít jedny dveře a otevřít druhé. Online školení, nové znalosti a noví kolegové, první klient a první prodaná nemovitost. Tato zkušenost mě posílila, dodala mi obrovskou důvěru ve vlastní schopnosti a finančně mě podpořila. Vedení společnosti RE/MAX Glorion bylo vždy připraveno poradit nebo pomoci v obtížných situacích.
Během své práce jsem získala dovednosti v prodeji soukromých i komerčních nemovitostí, pozemků... A pokaždé mě baví najít přístup ke klientovi, baví mě prodávat nemovitosti s historií a na tuto historii navazovat.
Teď už vím jistě, že změna je vždy k lepšímu. Neexistuje žádný strach ani pochybnosti o sobě samém. Neexistují žádná omezení. Stačí udělat krok vpřed a vše se určitě vyřeší.

Reference zákazníků

Za nás velká spokojenost.

Věra Vaňková

Podnikatelka

Celkova spokojenost s pani Korsakovou, hlavne s rychlym jednanim a vstricnosti.

Tamara Maxantova

Sportovkyně

Nabídka nemovitostí

Moje nemovitosti v nabídce

Prodej pozemku 40215 m2, Otročin

Otročín
Prodej
NP00982

Kontaktujte mě

Makléřka

Korsakova Irina

Děkujeme! Váš požadavek byl přijat!
Ajaj! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.