Jazyky
HLAVNÍ PŮSOBNOST
Hlavní město Praha, Středočeský kraj
ZAMĚŘENÍ
Rezidence, Byty, Komerce, Developerské projekty, Rekonstrukce a revitalizace, Luxusní nemovitosti, Průmyslové nemovitosti, Kancelářské prostory, Bytové domy, Rekreační nemovitosti, Pozemky pro výstavbu, Zemědělské nemovitosti, Logistické a skladovací prostory, Nemovitosti pro ubytování, Studentké bydlení, Senior bydlení, Maloobchodní prostory, Nemovitosti s historickou hodnotou, Eko-friendly projekty, Investiční nemovitosti

O mně

V oblasti nemovitostí působím od roku 2016, vystudoval jsem několik vysokých škol (Meziregionální akademie personálního řízení, Dněpropetrovská státní univerzita vnitřních věcí). Jsem ženatý a mám dceru. Často se mě ptají:

Proč pracujete jako realitní makléř? Rád pomáhám svým klientům řešit jednu z nejdůležitějších životních otázek, a to zorganizovat proces prodeje nemovitosti tak, aby měl klient možnost získat v době prodeje co nejvyšší cenu. Nebo získat výhodnou nabídku v době prodeje a pronajmout nemovitost důvěryhodnému nájemci. Je pro mě velmi důležité, aby byl klient s mou prací vždy spokojen. To znamená, že mě většinou doporučí svým přátelům. Stejně jako byste mě vždy doporučili svým přátelům, pokud jsou s mou prací spokojeni. Poslední zaměstnání jsem měl ve stavební firmě, kde jsem den co den dělal stejnou práci. Nedělalo mi to žádné potěšení. Současně jsem začal spolupracovat se společností zabývající se přímým prodejem. Nerozuměl jsem mnoha pravidlům a jemnostem prodejního procesu. Tato společnost měla velmi silný systém školení. Teoretické poznatky byly okamžitě uvedeny do praxe a velmi rychle se zlepšila kvalita prodejní techniky. Každá profese vyžaduje od odborníka určité dovednosti a schopnosti. Proč mě baví prodávat? - Úspěšný prodej vyžaduje neustálé učení a rozvoj komunikačních dovedností, rád se učím, rozvíjím a zdokonaluji své profesní dovednosti jako realitní makléř. Proto vám mohu pomoci najít účinnou strategii prodeje, třeba něco v bytě změnit, přidat nějaké prvky, všechna tato doporučení zvýší hodnotu vaší nemovitosti a ve výsledku ji prodáte za více, než jste očekávali. Je to jako ve sportu, pokud se naučíte hrát tenis sami, dosáhnete minimálních výsledků, ale pokud vás bude trénovat profesionální trenér, dosáhnete mnohem lepších tenisových výsledků. Stejné je to i s vaší nemovitostí, vyberte si profesionála a získejte nejvyšší prodejní cenu na realitním trhu.
S úctou, Vitalij Kremsenko

Reference zákazníků

ednala jsem s panem Kremsenkem ohledně prodeje pozemku. K práci přistupuje zodpovědně a pečlivě. S klienty jedná lidsky. Snaží se dosáhnout co nejlepších výsledků ke spokojenosti obou stran. Videoprezentaci zpracoval velmi přehledně s potřebnými informace, které s nemovitostí souvisely. Spolupráce s panem Kremsenkem proběhla od začátku do konce v pořádku, doporučuji.

VERONIKA KAVALOVÁ

Spolupráce s panem Kremsenkem se týkala koupi bytu, kde jsme očekávali rychlé, profesionální a důvěryhodné jednání. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti. Oceňujeme především jeho ochotu, lidský a zároveň profesionální přístup, vstřícné a slušné jednání, dodržení všech termínů a ujednání. Spolupráce s panem Kremšenkem vřele doporučujeme všem, kdo chtějí najít příjemné bydlení v centru Prahy. Famlen s.r.o.

MARIE CHALOUPKOVÁ

Dobré odpoledne. Měla jsem štěstí, že jsem mohla pracovat s Vitalii Kremsenko, jeho práce byla vždy profesionální, vždy přesná. Jeho přístup k práci a ke klientům je na nejvyšší úrovni! Jako člověk si zaslouží respekt a důvěru! Veškerou práci provádí v krátkém čase a včas! Pokud by byli všichni profesionálové jako on, pak by nákup a prodej nemovitostí byl bez stresu a bez obav. Skutečnost je taková, že jsem byla ve Velké Británii a dala Vitaliymu všechny plné moci. Prostě jsem nemusela dělat vůbec nic, neměla jsem žádný stres, byla jsem klidná. Vitalii mě každý den informoval o provedené práci! Milionkrát děkujeme Vitalii! Po takovém bezstarostném zážitku s ním chci koupit nemovitost v Karlových Varech. Tuto společnost doporučuji všem klientům! S pozdravem, Rauan Maulenova. Prodej bytu na Praze 3

RAUAN MAULENOVA

Nabídka nemovitostí

Moje nemovitosti v nabídce

Kontaktujte mě

Makléř

Kremsenko Vitalii

Děkujeme! Váš požadavek byl přijat!
Ajaj! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.