Re/Max Glorion > Aktuality a články > Články o realitách > Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Sdílet tento příspěvek

Uvažujete o pronájmu nebo koupi nemovitosti? Ať už se rozhodnete jakkoli, důkladná prohlídka nemovitosti je nutností.

Zde je několik klíčových faktorů, které je třeba při prohlídce nemovitostí s vaším agentem zvážit:

  • Lokace: Zvažte okolí a blízkost občanské vybavenosti, škol a práce.
  • Stav nemovitosti: Zkontrolujte, zda nemovitost nevykazuje známky poškození nebo havarijního stavu, včetně prasklin, zatékání, plísní nebo škůdců.
  • Dispozice: Ujistěte se, že dispozice odpovídá vašim potřebám, včetně počtu místností a přirozeného světla.
  • Konstrukční celistvost: Zkontrolujte, zda stěny, střecha a základy nejsou viditelně poškozeny nebo zda nevykazují známky opotřebení.
  • Spotřebiče a systémy: Zkontrolujte, zda jsou spotřebiče a systémy, včetně HVAC, vodovodních a elektrických, v dobrém stavu.

Při zvažování, zda si nemovitost pronajmout, nebo koupit, zvažte faktory, jako je vaše finanční situace, dlouhodobé cíle a životní styl. Koupě nemovitosti může přinést dlouhodobé finanční výhody, zatímco pronájem může poskytnout větší flexibilitu a menší odpovědnost.

Ať už se rozhodnete jakkoli, náš konečný kontrolní Tahák na Prohlidku vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

Při prohlídce nemovitosti nepřehlédněte jediný detail. Stáhněte si nyní náš ultimátní kontrolní Checklist, který vám zajistí informované rozhodnutí o investici do nemovitosti.

STAHNOUT

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Hall of Fame

Tým RE/MAX Glorion gratuluje Alexandru Mizjukovi k prestižnímu mezinárodnímu ocenění Hall of Fame.

12. dubna 2023
2 minuty čtení

Analýza cen nemovitostí 2021-2022

Český trh s nemovitostmi zaznamenal v posledních letech dynamický nárůst cen, a to jak u pronájmu, tak u koupě/prodejů, ale náklady na pořízení bydlení se vyplatily.

30. listopadu 2022
3 minuty čtení

Inflace v České republice nadále roste

Inflace v České republice nadále roste a její skok je nejrychlejší za posledních 13 let.Podle Českého statistického úřadu dosáhla inflace v září 4,1 %, což je nejvyšší hodnota od listopadu 2008.

2. října 2022
2 minuty čtení

Nové vlaky na českých železnicích

České dráhy si u společnosti Škoda Transportation Group objednaly 31 třívozových elektrických vlaků RegioPanter za téměř pět miliard korun. Národní dopravce využil prodlouženou smlouvu, kterou s výrobcem podepsal na podzim 2020. Nové komfortní vlaky pro dopravu v Praze, Středočeském, Ústeckém a Královéhradeckém kraji budou dodány v roce 2024. Podle prezidenta Škody Transportation Petra Brzezina prochází železnice zásadní obnovou svých vozidel, která přiláká více cestujících do veřejné dopravy.

2. října 2022
1 minuta čtení

RE/MAX Glorion spolupracuje s fotbalovým klubem Slavia na podpoře místní komunity a sportu

Vzrušující novinky! RE/MAX Glorion v Karlových Varech s hrdostí oznamuje naše partnerství s fotbalovým klubem Slavia. Jako realitní kancelář hluboce zakořeněná v naší místní komunitě jsme nadšeni, že můžeme podporovat sport a sportovce v našem městě.

23. dubna 2023
2 minuty čtení

O české nemovitosti je stále velký zájem

O bydlení v České republice je bez ohledu na pandemii a karanténní omezení stále zájem.Češi nyní aktivně investují do nemovitostí, kupují byty ve městě i mimo něj, rekreační domy, chaty a chalupy v horských oblastech. Co se týče bytů v horách, poptávka je dána touhou po kvalitním rekreačním bydlení. Nárůst poptávky se nemohl neprojevit na cenách bytů, které okamžitě vzrostly. Ceny bytů a starších domů rostly v průměru poměrně stabilně o 11-13 % v tříměsíčních intervalech.

2. října 2022
3 minuty čtení
View all