Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky z České republiky > Nové vlaky na českých železnicích

Nové vlaky na českých železnicích

Sdílet tento příspěvek

Vlaky nové generace

 

Nové vlaky nahradí ty zastaralé a cestující ocení moderní design a pohodlí vozů. Vlaky nové generace prošly mnoha vylepšeními, a co je důležité, nabízejí vyšší kapacitu. Téměř všechny systémy patří k nové generaci – například trakční pohon, který je úspornější a bezpečnější, nebo vylepšený systém řízení, díky němuž bude jízda plynulejší a příjemnější.

Objednáním 31 vlaků RegioPanter České dráhy plně vyčerpají dva kontrakty podepsané v letech 2019 a 2020 na až 50 jednotek EMU 160 a 60 jednotek EMU 240 v celkové hodnotě přes 15 miliard korun Po dodání všech objednaných vlaků se rodina RegioPanter Českých drah rozroste na 147 příměstských a 14 dálkových vlaků. Jednopodlažní elektrické vlaky Škoda slaví úspěch i v zahraničí.

Skupina Škoda Transportation investuje stovky milionů korun do rozšíření a obnovy výroby a díky novým zakázkám v závodech v Plzni a Ostravě přijme stovky dalších zaměstnanců.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Podnikatelé, kteří chtějí vyzkoušet nový obor

Teď už vím jistě, že změna je vždy k lepšímu. Neexistuje žádný strach ani pochybnosti o sobě samém. Neexistují žádná omezení. Stačí udělat krok vpřed a vše se určitě vyřeší.

8. října 2022
2 minuty čtení

Kapr na Vánoce – dlouholetá česká tradice

Vánoční kapr je jedním z tradičních symbolů vánočních svátků. Již v předvánočním čase jsou v ulicích všech českých měst k vidění velké kádě s rybami. Tradiční štědrovečerní večeře se skládá z rybí polévky a smaženého kapra s bramborovým salátem (obdoba Oliviera).

2. října 2022
2 minuty čtení

Cena plynu a elektřiny v České republice vzroste

Změny v českých tarifech se očekávají v lednu, jak oznámil generální ředitel energetické společnosti ČEZ.

2. října 2022
2 minuty čtení

Vánoční veletrhy v Praze

V mnoha městech po celém světě jsou Vánoce neuvěřitelně krásným svátkem. V Praze je však atmosféra nadcházejících svátků obzvlášť kouzelná, a to především díky tradičním výročním jarmarkům. V roce 2017 začínají vánoční veletrhy 20. listopadu a budou se konat na sedmi místech ve městě. Polovina veletrhů však bude otevřena až do začátku katolických Vánoc. Zbytek se postará o předvánoční náladu Pražanů a návštěvníků Prahy před svátky a několik dní po nich.

2. října 2022
4 minuty čtení

Družstevní byty, výhody a nevýhody jejich koupě

Koupě družstevního bytu může být dobrou i špatnou investicí, záleží především na úhlu pohledu. Zhodnocení kladných a záporných stránek takového bydlení vám pomůže rozhodnout se a v budoucnu nelitovat své volby.

2. října 2022
3 minuty čtení

Zahájení předprodeje nových bytů v Karlových Varech

Tuhnice bytový dům – nadstandardní kvalita v každém metru. Moderní bydlení v Karlových Varech

31. ledna 2023
1 minuta čtení
View all