Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky společnosti > Soutěž

Soutěž

Sdílet tento příspěvek

Vyhlašujeme soutěž o název pro vznikající bytový komplex

Lokalita: Karlovy Vary, městská část Tuhnice, křižovatka ulic Šumavská, Moskevská a Sládkova.

Projekt byl původně plánován jako „Rezidence Šumavská“, ale od tohoto názvu se muselo odstoupit, protože byl již obsazen.
Věříme, že nám pomůžete najít nové jméno pro budoucí rezidenci!

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

  1. Do komentářů pod tímto příspěvkem napište svou variantu názvu.
  2. Jeden komentář – jeden název. Počet komentářů není omezen.
  3. Komentáře přijímáme do 8:00 hod, 30.8.2022.
  4. 30.8.2022 naše komise (vedení RE/MAX Glorion a developer projektu) vybere jednoho vítěze. Výsledky soutěže budou zveřejněny na našich sociálních sítích nejpozději do 1.9.2022.

ODMĚNA

Vítěz soutěže získá:

  • finanční odměnu 5000,- Kč (peníze budou zaslány na účet výherce, podmínkou je účet v některé z bank v ČR);
  • snídaně s ředitelem společnosti RE/MAX Glorion Alexandrem Mizjukem a developerem budovaného komplexu.

Přejeme vám hodně úspěchů!

 

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Z Kyjeva do Prahy můžete letět za 47 EURO

Od září 2021 nabízí nízkonákladový dopravce SkyUp přímý let z kyjevského letiště do Prahy za pouhých 47 eur, tedy za cenu jednosměrné cesty. Státní letecká služba Ukrajiny udělila dopravci požadované povolení koncem května loňského roku. Podle ní měly lety mezi českou a ukrajinskou metropolí začít 23. září. Dne 27. května byla vydána příslušná práva umožňující společnosti SkyUp létat čtyřikrát týdně. Nízkonákladový dopravce přidělil lety na druhý, čtvrtý a sedmý den v týdnu.

2. října 2022
2 minuty čtení

Inflace v České republice nadále roste

Inflace v České republice nadále roste a její skok je nejrychlejší za posledních 13 let.Podle Českého statistického úřadu dosáhla inflace v září 4,1 %, což je nejvyšší hodnota od listopadu 2008.

2. října 2022
2 minuty čtení

Účty za služby: jak ušetřit v České republice?

Topná sezóna je energeticky nejnáročnějším obdobím roku. I v době normálního míru dostávali čeští občané několikatisícové složenky za nezaplacené účty za komunální služby. Co tedy můžeme očekávat nyní, kdy růst cen plynu a elektřiny láme historické rekordy, a jak nezkrachovat na platbách? Pojďme to zjistit. Aktuální situace s účty za veřejné služby v České republice […]

2. října 2022
4 minuty čtení

Nový Bytový dům Tuhnice

V krásné a žádané čtvrti Tuhnice se právě dokončuje nový bytový dům. Bydlet budou noví majitelé bytů již v květnu tohoto roku. Výhodná poloha nedaleko lázeňského a městského centra Karlových Varů bude zaručovat příjemné a praktické bydlení s vynikající dopravní dostupností. Dům je umístěn na okraji městské zástavby a v bezprostředním okolí jsou Lázeňské lesy a mnoho zelených ploch […]

18. ledna 2024
1 minuta čtení

Úschova finančních prostředků při koupi nemovitosti v České republice

Koupě nemovitosti v České republice je výhodnou investicí, ale má určité nuance. V České republice není zvykem platit přímo prodejci. Jakmile je požadovaná částka doručena do země, musí být svěřena třetí straně, kterou je notář, právník nebo banka. Tento systém se nazývá opatrovnictví a má určité rysy.

2. října 2022
2 minuty čtení

Valašský kongres 2022

Největší realitní událost roku

23. listopadu 2022
1 minuta čtení
View all