Re/Max Glorion > Aktuality a články > Novinky z České republiky > Z Kyjeva do Prahy můžete letět za 47 EURO

Z Kyjeva do Prahy můžete letět za 47 EURO

Sdílet tento příspěvek

Letový řád

 Letový řád na trase Kyjev-Praha-Kyjev je následující:

  • Odlet z Kyjeva v 19:00, přílet do Prahy ve 20:00.
  • Odlet z Prahy ve 21:00, přílet do Kyjeva v 00:05.

Příletové dny na obou letištích jsou úterý, čtvrtek a neděle.

Jednosměrná cena začíná na 1500 UAH, což odpovídá 47 EURO. Minimální cena zpátečního letu tedy bude přibližně 3 000 UAH. V ceně je zahrnuta přeprava pouze příručního zavazadla o rozměrech do 55*40*20 cm a hmotnosti maximálně 9 kg. Pokud velikost nákladu překročí tyto limity, cestující si musí připlatit nebo koupit dražší letenku.

Je třeba poznamenat, že nízkonákladový dopravce SkyUp není jedinou leteckou společností na uvedené trase, jeho konkurenty jsou České aerolinie a UIA. Bez ohledu na to, kterou leteckou společnost si cestující zvolí, bude odlet probíhat z Boryspilu a přílet do Ruzyně. Je to hlavní české letiště, které bylo pojmenováno po prvním českém prezidentovi Václavu Havlovi.

Turisté, kteří plánují cestu do České republiky, by si však měli být vědomi pandemických omezení. Ministerstvo zahraničních věcí Ukrajiny uvádí, že vstup do země je možný po dvou týdnech po kompletním očkování proti koronaviru, povoleno je použití vakcín Moderna, Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Janssen, Covishield. Očkování je potvrzeno elektronickým certifikátem vydaným zeměmi EU nebo vygenerovaným v aplikaci „Dia“ v případech, kdy bylo očkování provedeno na území Ukrajiny.
Také občané Ukrajiny, kteří vstupují na území České republiky v rámci bezvízového styku, budou potřebovat platný biometrický pas. Vyplní také formulář žádosti a uzavřou pojistnou smlouvu, přičemž všechny úkony lze provést online s údaji uloženými v mobilních zařízeních nebo v papírové podobě. Cena týdenního pojištění na osobu je 190 hřiven.

Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Revoluce v oblasti nemovitostí: 7 nástrojů umělé inteligence pro moderní realitní makléře

Jste realitní makléř, který chce mít náskok před konkurencí a poskytovat svým klientům výjimečné služby? Nehledejte nic jiného než sílu nástrojů umělé inteligence (AI). Od virtuální inscenace po chatboty a tvorbu obsahu – AI zásadním způsobem mění realitní odvětví. V tomto článku se budeme zabývat sedmi špičkovými nástroji AI, které přinášejí revoluci do fungování realitních kanceláří a jejich interakce s klienty.

23. dubna 2023
6 minut čtení

Cena plynu a elektřiny v České republice vzroste

Změny v českých tarifech se očekávají v lednu, jak oznámil generální ředitel energetické společnosti ČEZ.

2. října 2022
2 minuty čtení

Nový rok v České republice a jeho zvláštnosti

Cesta do České republiky je vždy krásná, ať už se jedná o služební cestu, léčení nebo dovolenou. Česká města jsou obzvláště krásná na Silvestra, kdy ve všech domech, ulicích a na náměstích vládne magická atmosféra nadcházejících svátků. Zvláštní pozornost si zaslouží tradice a některé zvláštnosti oslav.

2. října 2022
3 minuty čtení

Odborné tipy pro inspekci nemovitostí: Váš konečný kontrolní seznam

Ať už si chcete nemovitost pronajmout, nebo koupit, její důkladná prohlídka je zásadním krokem. Naši realitní odborníci sestavili komplexní kontrolní seznam, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o vaší investici.

6. března 2023
2 minuty čtení

Účty za služby: jak ušetřit v České republice?

Topná sezóna je energeticky nejnáročnějším obdobím roku. I v době normálního míru dostávali čeští občané několikatisícové složenky za nezaplacené účty za komunální služby. Co tedy můžeme očekávat nyní, kdy růst cen plynu a elektřiny láme historické rekordy, a jak nezkrachovat na platbách? Pojďme to zjistit. Aktuální situace s účty za veřejné služby v České republice […]

2. října 2022
4 minuty čtení

Jak zatraktivnit nemovitost na prodej?

Existuje několik způsobů, jak upravit nemovitost tak, abychom zvýšili šance na rychlý a úspěšný prodej. Přinášíme vám pár jednoduchých nápadů. Profesionální fotografie a videoprohlídka: Kvalitní fotografie a videoprohlídka mohou být klíčové pro přilákání potenciálních zájemců. Profesionální fotografie umožní, aby vaše nemovitost vypadala co nejlépe a zvýší tak pravděpodobnost, že se lidé na váš inzerát podívají. […]

17. prosince 2023
2 minuty čtení
View all