Re/Max Glorion > Aktuality a články > Články o realitách > Stavějící projekt v Bulharsku, Resort Emilia Romana

Stavějící projekt v Bulharsku, Resort Emilia Romana

Sdílet tento příspěvek

Vážení zájemci!
Rádi bychom vám všem představili právě se stavějící projekt v Bulharsku, Resort Emilia Romana. Jedná se o komplex moderních apartmánových hotelu na slunečném pobřeží.
Sluneční pobřeží je 8-mi kilometrový pláž u obce Nesebar v Bulharsku. Krásná příroda, příjemné středozemské počasí a příznivé ceny dělají tuto destinaci velice žádanou pro turisti z celé Evropy.

Komplex Emilia Romana je umístěn v zelené časti slunečného pobřeží 600 m od pláže a 1 km od turistického centra. Aktuálně se skládá ze čtyř budov, každá postavená ve vlastním stylu a disponující vlastním zařízením, jako například bazén. Vnitřní zařízení a společné prostory jsou k užívaní všemi vlastníky bytu v resortu jak to bývá u klubového systému u hotelových resortu.
Aktuálně jsou dokončeny dvě budovy ze čtyř, Park a Butique, budova Verde je v procesu stavby a čtvrtý komplex, Este, teprve se bude stavět. Výhledově do budoucna komplex bude se rozšiřovat o další budovy.

Apartmány lze užívat k samostatnému bydlení nebo pronajímat. Takový typ nemovitosti velice výhodný pro zájemci o krátkodobý pronájem. Developer nabízí taky realitní služby, které zajistí kvalitní správu apartmánu za velice příjemných podmínek.
Pro podrobnější informace kontaktujte makléře.

Makléřka
Korsakova Irina
Makléř
Bochkov Alexey
Sdílet tento příspěvek

Další články

Zobrazit všechny

Kde koupit byty v případě pandemie

Nákup nemovitostí v jiných zemích je mnohými vnímán jako zdroj trvalého pasivního příjmu i jako možná alternativa pozdějšího bydlení ve zvoleném teritoriu. Zajímavé je, že existuje řada evropských zemí, které přitahují zvýšenou pozornost Rusů, pokud jde o nákupy bytů.

2. října 2022
2 minuty čtení

Analýza cen nemovitostí 2021-2022

Český trh s nemovitostmi zaznamenal v posledních letech dynamický nárůst cen, a to jak u pronájmu, tak u koupě/prodejů, ale náklady na pořízení bydlení se vyplatily.

30. listopadu 2022
3 minuty čtení

Jak zatraktivnit nemovitost na prodej?

Existuje několik způsobů, jak upravit nemovitost tak, abychom zvýšili šance na rychlý a úspěšný prodej. Přinášíme vám pár jednoduchých nápadů. Profesionální fotografie a videoprohlídka: Kvalitní fotografie a videoprohlídka mohou být klíčové pro přilákání potenciálních zájemců. Profesionální fotografie umožní, aby vaše nemovitost vypadala co nejlépe a zvýší tak pravděpodobnost, že se lidé na váš inzerát podívají. […]

17. prosince 2023
2 minuty čtení

ARTE – evropský kulturní kanál v Karlových Varech

Televize ARTE nedávno odvysílala film o životě a podnikání v Karlových Varech.

16. ledna 2023
1 minuta čtení

Hall of Fame

Tým RE/MAX Glorion gratuluje Alexandru Mizjukovi k prestižnímu mezinárodnímu ocenění Hall of Fame.

12. dubna 2023
2 minuty čtení

Vánoční veletrhy v Praze

V mnoha městech po celém světě jsou Vánoce neuvěřitelně krásným svátkem. V Praze je však atmosféra nadcházejících svátků obzvlášť kouzelná, a to především díky tradičním výročním jarmarkům. V roce 2017 začínají vánoční veletrhy 20. listopadu a budou se konat na sedmi místech ve městě. Polovina veletrhů však bude otevřena až do začátku katolických Vánoc. Zbytek se postará o předvánoční náladu Pražanů a návštěvníků Prahy před svátky a několik dní po nich.

2. října 2022
4 minuty čtení
View all